Pomoc

Jeśli masz pytanie do aktualnej kadry administracyjnej, w tym dziale możesz to zrobić! :)
Awatar użytkownika
GłupiDebil123
Reputacja: 1

08 sty 2018, 14:40

Hej! Zwracam się do każdego administratora ggeasy ktory pisze czesto na forum. Chodzi mi tu o takie... kopiowanie. Nie wiem jak to nazwać. Jeżeli ktoś wie, to niech napisze i pomoże mi :) dzięki
Awatar użytkownika
theSaint
Administrator

08 sty 2018, 14:48

merddyXD pisze:
08 sty 2018, 14:40
Hej! Zwracam się do każdego administratora ggeasy ktory pisze czesto na forum. Chodzi mi tu o takie... kopiowanie. Nie wiem jak to nazwać. Jeżeli ktoś wie, to niech napisze i pomoże mi :) dzięki
wtf człowieku? xD
Awatar użytkownika
GłupiDebil123

08 sty 2018, 14:51

No własnie o takie kopiowanie mi chodzi XD jak to zrobić
Awatar użytkownika
theSaint
Administrator

08 sty 2018, 15:15

Cytujesz kogoś klikając ten przycisk nad jego postem:
Obrazek
Awatar użytkownika
GłupiDebil123

08 sty 2018, 17:19

Teraz już wiem ale nie wiem czy to jest powód aby usuwać mi uprawnienia... nie rozumiem tego. Starałem się jak moglem. Pomagałem w rozwijaniu serwera. A tu całe poświęcenie na nic. Wtedy po dawałem się za kogoś innego ponieważ myślałem ze z moim wiekiem mnie nie przyjmiecie. Poznałem wtedy admina neqq i on powiedział ze mój wiek może byc. Dlatego napisałem podanie ponownie. A tu, za zapytanie się czegoś od razu odbieracie uprwanienia? Może odezwiecie się do mnie. A ty Saint rozpatrzysz tą sprawę ponownie.
Awatar użytkownika
theSaint
Administrator

08 sty 2018, 17:43

merddyXD pisze:
08 sty 2018, 17:19
Teraz już wiem ale nie wiem czy to jest powód aby usuwać mi uprawnienia... nie rozumiem tego. Starałem się jak moglem. Pomagałem w rozwijaniu serwera. A tu całe poświęcenie na nic. Wtedy po dawałem się za kogoś innego ponieważ myślałem ze z moim wiekiem mnie nie przyjmiecie. Poznałem wtedy admina neqq i on powiedział ze mój wiek może byc. Dlatego napisałem podanie ponownie. A tu, za zapytanie się czegoś od razu odbieracie uprwanienia? Może odezwiecie się do mnie. A ty Saint rozpatrzysz tą sprawę ponownie.
Bardzo pochwalam twoją postawę - widziałem starania i chęć niesienia pomocy. Nie chciałbym abyś odbierał to w sposób "całe poświęcenie na nic". Chodzi o coś innego. Mianowicie Admin to osoba reprezentatywna, do której gracze mogą się zwrócić o pomoc/radę. Mam natomiast wrażenie, że Ty sam jesteś okropnie zagubiony i masz masę pytań na które admin powinien znać odpowiedzi (już abstrahując od tego że trudno zrozumieć o co w ogóle pytasz) . To nie jest tak że Cię nie lubimy, albo wyrzucamy - nadal możesz mieć swój wkład i być integralną częścią serwera. Na pozycję admina jesteś jednak jeszcze trochę za młody.
Awatar użytkownika
GłupiDebil123

08 sty 2018, 18:04

Ok, jeszcze napisze podanie może za rok. Ten serwer jest tak fajny ze nie chcialbym go opuszczać ani nic. Niestety w csgo miałem tylko tutaj admina, a forum bylo dla mnie nowe. Dlatego często zdawałem pytania. Radzie sobie z serwerem a z tym ze jestem trochę za młody to mi się nie wydaje. Miałem tydzień próby. Dopiero co się uczyłem. Trochę szkoda ze zabraliście mi uprawnienia. To moj ostatni post. Wiec jeżeli się na myslisz po przeczytaniu postu/ów, napisz do mnie. Dzięki ze mogłem z wami być i współpracować. ;) ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale”