Pomysł

Awatar użytkownika
Meringer
Junior Zombie Escape Admin
Reputacja: 1

14 wrz 2018, 11:05

Witam, zauważyłem ze w ostatnich tygodniach aktywność na serwerze spadła, przynajmniej w godzinach w których ja jestem dostępny (10-16), dlatego przychodzę z nowymi pomysłami na serwer.

1. Wprowadzenie czegoś w rodzaju sezonów.
Tak wiem że pomysł jest zaczerpnięty z Fortnite'a co nie oznacza ze nie można go wykorzystać. W skrócie taki sezon mógłby trwać 60dni. Polegałby on na tym ze co sezon byłby resetowany skillbot, a pierwsze trzy osoby w rankingu mogłyby otrzymać vipa (bądź inna nagrodę). Myślę takie sezony mogłyby zachęcić osoby do grania na serwerze.

2. Założenie fanpage'a na Facebooku.
Ostatnio spotykam się z tym że wiele osób pyta się o sprawy związane z serwerem (dlaczego jest wyłączony, czy będą wgrane skiny do postaci itd.). Na takim Fanpag'u byłyby publikowane najważniejsze wiadomości, a każdy miałby do nich łatwy dostęp.

3 Podwójne punkty w wybranych godzinach.
Ostatnim pomysłem jest podwajanie punktów w wybranych godzinach. Np pon-pią od 18 do 20 2x więcej punktów do skillbota.

Mam nadzieje że pomysły są trafne, i przynajmniej niektóre trafią na serwer.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
cytrus224
cytrusek <3
Kontakt:

14 wrz 2018, 12:51

1. Może nie sezony, ale konkursy typu najaktywniejszy gracz w danym okresie czasu np. miesiąc/tydzień, najdłuższa sesja, hlstatsX pozwala nam na to :) http://ggeasy.pl/stats/hlstats.php?mode=players&game=ze
Osoby chętne do udziału w konkursie zgłaszały by się w temacie na forum, co by też trochę te forum ożywiło
2. Nie widzę potrzeby tworzenia fanpage na facebooku, (chociaż nie odrzucam tego pomysłu)- do ogłaszania takich rzeczy mamy grupę steam, discorda, forum.
3. Z tym to do theSaint'a :v, pomysł bardzo dobry. Teoretycznie też możnaby dodać taki bonus na czas trwania eventów na serwerze.

Jak tylko kampania wrześniowa się skończy, mamy w planach z theSaint'em poprawienie niektórych błędów- osobiście dodałbym ponownie store, który trochę zachęciłby graczy do grindowania- ale znowu z tego co pamiętam, to store kłócił się z niektórymi mapami.
Awatar użytkownika
Meringer

14 wrz 2018, 13:01

Jestem pewien ze store ożywiłby serwer, po za tym gracze co chwile o niego pytaja, takie nabijanie punktów często jest w stanie zatrzymać graczy na dłużej.
Goryczław

14 wrz 2018, 14:04

według mnie sezony mogły by być wprowadzone
คשєร
BigSmoke
Reputacja: 0

14 wrz 2018, 16:11

według mnie to sezony lekko zmienione bo w 2 miesiace do skillbota najwyzej nolife jakis tryharda dobije fanpage to tak srednio bo jest discord itp a 2x punkty jak najbardziej
Awatar użytkownika
Meringer

14 wrz 2018, 18:22

BigSmoke pisze:
14 wrz 2018, 16:11
według mnie to sezony lekko zmienione bo w 2 miesiace do skillbota najwyzej nolife jakis tryharda dobije
Tak to prawda, ale wystarczy obniżyć proporcjonalnie progi tych rang i wszystko by dzialalo. Po za tym moze toto inaczej wyglądać tak jak cytrusja mowi tzn skill bota zostawic i nic nie resetowac, a raz na jakis czas robic event np. 2tygodniowy z takimi zasadmi jak dziala skillbot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Propozycje i Zgłaszanie bugów”