Masz konto? Rejestracja

HowToNotPlay#NooB

Howtonotplay#NooB

Nick :HowToNotPlay#NooB
Link do konta Steam :https://steamcommunity.com/id/HTNP32NB/
Parę słów o sobie :Mam na imię Kasper(Kacper mam angielskie korzenie) mam aktualnie 15 lat moją pasją są gry oraz ogólnie informatyka.  Big Grin
Dlaczego akurat ja :Gram na serwerze już łącznie 338+ godzin, znam wiele map oraz umiem dobrze prowadzić. Jeżeli chodzi o materie to umiem z nich bardzo dobrze korzystać (chyba że gram na mapie pierwszy raz). Wydaje mi się że jestem dosyć lubiany na serwerze a jeżeli ktoś mnie nie lubi to staram się być neutralny aby nie narobić  niepotrzebnego bałaganu. Na serwerze gram w czasie około od 8:00 do 14:00 albo 15:00 do (czasu mi nieznanego) *zwykle 21:00 bo staram się dostać do dobrego technikum*. Jeżeli jest ktoś nowy na serwerze i o coś pyta to zwykle bardzo się staram aby wyjaśnić wszystko co chce (jeżeli ktoś już tego nie tłumaczy albo źle tłumaczy).

Bardzo Pozdrawiam How.

Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=146656&background=random]
[Obrazek: sig.php?player_id=146656&background=random]
Odpowiedz

Goryczław

+leaduje mapy (amatorsko ale zawsze to jest leadowanie )
+umie używać materii
+przyjacielski
+da sie z nim porozmiawiać
+ma angielskie korzenie
-niestety ale jest dobrym graczem i nie wykryłem u niego wad
Jestem na TAK
PS czm niby jonny miał napisac pierwszy odpowieć?
Odpowiedz

Fafik214

Jako tako widać, że synek się stara.
+ ogarnia mapy,
+ ogarnia materie,
+ Nie mam do niego zażaleń,
? Nie wiem czy zna większość komend serwerowych :v
Ja jestem zdecydowanie na Tak
Odpowiedz

PreD_

Oczywiście, że tak!
+zna mapy
+umię używać materii
+miły
+wyrozumiały
+zna Angielski (co jest teraz bardzo istotne bo coraz więcej opcokrajowców gra na serwerze)
+gra od bardzo długiego czasu

Uważam, że dobry będzie z niego admin Smile
Odpowiedz

Kronoix

No a wiec:
-normalnie sie zachowuje
-czesto leaduje( gdy nie ma adminow :mrgreen: )
-pomaga graszom
-ogarnia materie

JESTEM NA TAK
Odpowiedz

Jonny

Jestem NEUTRALNY ,Ponieważ
Materie i mapy ogarniasz tylko te najprostsze i masz słabą komunikację z Administratorami i osobami z ZE ,którzy siedzą codziennie na Ts. Tak to brak zarzutów
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover
Odpowiedz

DTX131

Też jestem neutralny jednak zaznacze że 1 więcej admin nie zaszkodzi .
Odpowiedz

Tayson

Jonny post_id=5206 time=1534796291 user_id=55 napisał(a):Jestem NEUTRALNY ,Ponieważ
Materie i mapy ogarniasz tylko te najprostsze i masz słabą komunikację z Administratorami i osobami z ZE ,którzy siedzą codziennie na Ts. Tak to brak zarzutów

A jest gdzies wymagane, że admini i kandydaci na admina mają obowiązek siedzenia na ts'ie?
Odpowiedz

BigSmoke

Ogarnia mapy
Dobra komunikacja z innymi graczami
Dobry leader map
Często gra
Jestem na TAK
Na twój widok tracę oddech, słońce, Cyklon B
Odpowiedz

Jonny

Tayson post_id=5211 time=1534873309 user_id=176 napisał(a):
Jonny post_id=5206 time=1534796291 user_id=55 napisał(a):Jestem NEUTRALNY ,Ponieważ

A jest gdzies wymagane, że admini i kandydaci na admina mają obowiązek siedzenia na ts'ie?
Masz rację ale ja nie pisałem o obowiązku tylko o słabej komunikacji ,Może ty nie pamiętasz ale już była taka afera ,wynikająca z braku komunikacji wśród administracji ZE skutkująca wyrzuceniem danego admina z stanowiska.
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości