Masz konto? Rejestracja

Skarga na cytrusa.

Devourer

No to lecimy.

NotorioPoldek post_id=4906 time=1525480332 user_id=750 napisał(a):Panie Devourer czy jak Ci tam, na chuj się wypowiadasz nie wnosząc zupełnie nic do całej sprawy, wszystko znasz z opowiadań cytrusa, które nie są obiektywne co jest pewne. Napisałeś 2 posty, które są mniej wartościowe niż aktualny rap, next time, think about what you want to write before you do it :^). To już Devourera mamy załatwionego, choć w sumie, sam Pow, dobrze Cie wypunktował Smile.

W skrócie tak: Po pierwsze wypowiadałem się po części żartobliwie, jednakże zwrócę uwagę na to, iż wiem co robi cytrus na serwerze, i wiem że nim się zajmuje bo kiedy nie jestem na ts'ie to on chce zebym cos zrobił/poprawił/wyczyścił/zainstalował - w skrócie multum rzeczy.

Opowiadania cytrusa to ja głęboko w D mam, bo wiem, że żeby zachować obiektywizm muszę się zdystansować.
Faktem jednakże jest, iż nie do końća znam sytuację csgo, nie bardzo mnie to interesuje, ale wiem co się dzieje i swoją rękę do ich odpalania też dokładałem.

pow post_id=4893 time=1525447081 user_id=108 napisał(a):
Devourer napisał(a):Racja, skradł moje serce.

Nie bez powodu nie wymieniłem Ciebie wyżej w pierwszym akapicie. Widać że faworyzujesz cytrusa tylko dlatego że gracie sobie razem w Minecrafta czy tam Tibie. A co do samej wypowiedzi, nie ma żadnego związku ze sprawą. Jesteś właścicielem sieci dlatego uważam że powinieneś podejść do sprawy bardziej poważnie.

Devourer napisał(a):Czyli wszyscy którzy dostali bana? To jest standardowe zachowanie ludzi którzy dostają bana za haxxy - od razu hejt na adminstracje, albo na opiekuna.

O proszę, jednak mamy coś na temat.
Nie, nie wszyscy którzy dostali bana. Większość właścicieli innych serwerów uważna cytrusa za lekko irytującego, nie chcę tutaj mówić ich nicków z szacunku do ich prywatności. Rozumiem że możesz mi w tym przypadku nie uwierzyć dlatego jedyne co to mogę wysłać ssy z niektórych rozmów z zamazanymi nickami. Co niestety też może być mało wiarygodne dla osoby takiej jak Ty. Moje słowa może potwierdzić też to że cytrus od dłuższego czasu próbuje dostać rangę "ggeasy" na bhop discordzie, niestety bezskutecznie, nikt mu nie chce dać Sad

Devo, nie masz żadnego pojęcia o tej sprawie, a nadal próbujesz udawać że coś jednak wiesz i że CS:GO Cię w pewien sposób obchodzi. Obaj dobrze wiemy że na CS:GO masz wyjebane. Trzymaj się swojego GMODa i będzie git.

Devourer napisał(a):Osobiście jak widze że ktoś pisze "antyczit" zamiast "anty-cheat" to też mnie chuj bierze za niepoprawność, i z góry widzę że taka osoba , która wypowiada się jako administrator innej sieci jest niepoważna i nieprofesjonalna.

Devourer napisał(a):osoba , która

Osobiście jak widzę że ktoś używa spacji po obu stronach przecinka to też mnie chuj bierze za niepoprawność.

Devourer napisał(a):nie? dziwne.

Po znaku zapytania używamy dużej litery.

Devourer napisał(a):P.S. Pisze sie "P.S." a nie "PS:"

Głupie przyczepienia za głupie przyczepienia, jesteśmy kwita Smile

Devourer napisał(a):Przemyślałem, i gadasz bzdury troche. Powinna to być osoba PRZEDE WSZYSTKIM kompetentna, cytrus jest wyrozumiały, i jest lubiany przez ludzi którzy nie cheat'ują

Wrong. Cytrus jest również nielubiany przez ludzi którzy nie cheat'ują.

Tak w skrócie podsumowując, to wcale nie jest tak że nie wiem co się dzieje, wiem co się dzieje od strony technicznej, niekoniecznie od strony community.
Osobiście też mnie czasem cytrus wkurwia, i owszem, gram z nim w mc/tibie, ale co to zmienia, skoro z jednej strony jest moim ziomeczkiem z którym gram, a z drugiej zajmuje się serwerem. To są dwie różne rzeczy, i zapewniam cię, że je rozgraniczam.

Cytując cię:
"Trzymaj się swojego GMODa i będzie git."

I myślę że tutaj genialnie sam podsumowałeś poziom swojej wypowiedzi Smile.

//Devo
Odpowiedz

Nairda

milosh post_id=4916 time=1525570108 user_id=774 napisał(a):Widzę, że cytrus już całkiem chyba opuścił temat..
Mógłbyś mi podesłać jakieś dowody w sprawie mojego bana? Bo jak na razie banujesz niektórych, którzy są legit Wink

Nono.
Odpowiedz

masnyted

chyba był czysty B)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości