Masz konto? Rejestracja

Skarga na cytrusa.

WASZKA

Chciałbym przedstawić sytuacje która dziś miała miejsce.
Zacznijmy od tego że o godzinie 23 dnia 3 maja zostałem zbanowany na serwerze bhop za cheaty na serwerze kz xd?
Powód bana to ahk. Którego nie używałem.
22:30 - Zpamm: couple of ahk strafe cheaters on your kz server today lol
Śmieszne jest to, że za niby cheatowanie na serwerze kz otrzymuje bana na bhopie ale mniejsza z tym. cytrus (na forum pod nickiem c224)
napisał do mnie wiadomość z której wynika, że jestem cheaterem i otrzymałem perma. Bez żadnych dowodów już o logach z ac nie wpominając.
[23:26:15] optihops™: 22:30 - Zpamm: couple of ahk strafe cheaters on your kz server today lol
[23:26:34] optihops™: cos jeszcze?
[23:30:49] optihops™: wiecej mi sie nie chce bawic
[23:30:50] optihops™: https://pastebin.com/bqTwqmS8
[23:30:53] optihops™: ide sie polozyc

Wysłałeś mi całą konwersacje z której wynika, że jednak nie jestem cheaterem a ty mnie bez podstawnie zbanowałeś.
Nie wiem czy to kolejny raz kiedy pokazujesz jakim jesteś człowiekiem czy wykorzystałeś to jako dobry powód na zbanowanie mnie.

22:33 - Zpamm: wait let me double check
22:34 - Zpamm: nvm i dont think the waszka guy was cheating
22:35 - something is not yes: okay ill ban those guys
22:35 - something is not yes: waszka is a annoying cunt

Musiałeś widzieć, że zpamm się pomylił co do moich cheatów a ty mimo to postanowiłeś zrobić swoje.

Dostałeś wsparcie od ogromnej ilości osób czy to na forach na których błagasz ludzi o pomoc z serwerem czy od osób z serwera które
postanowiły cię wesprzeć. Mimo to i tak po raz kolejny robisz swoje. Masz dwa umierające serwery. Większość stałych graczy wie jaką jesteś
osobą i jak sie zachowujesz między innymi jesteś złodziejem. Żałuję, że kiedyś w czym kolwiek ci pomogłem.

Mam nadzieje, że nie zakończy się to kolejną poważna rozmową na teamspeaku z tym panem tylko czymś surowszym.
pozdrawiam.
Odpowiedz

Ni30G4R

Ogolnie ja w tej sprawie sie wypowiem tak:
Dostalem perma bana za nullbindy gdzie typy z optimiserami grajo to na 1 tydzien
Typ sobie legit robi 700ssj na plasko to jest git
a i jeszcze jedno jebac cytrusa TFU
Odpowiedz

NotorioPoldek

Waszunia, cziterze :c

Tak szczerze nigdy nie uwierzę, że waszka mógłby używać ahk czy innego ścierwa, z rozmowy którą wysyłasz cytrusie wynika, że waszka... nie czituje, niezły strzał w kolano.
Szanuje za to, że w końcu ktoś wyraził swoją opinie o cytrusie, wkurwia brak ogarnięcia serwera, który po zmianach miał nie lagować, laguje jeszcze kurwa bardziej, zajebiście.

Ub oczywisty.

P.S. BANY ZA CZITY NA 10 DNI CZY TAM TYDZIEŃ A ZA AHK PERM XDDDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz

cytrus224

WASZKA post_id=4877 time=1525390567 user_id=93 napisał(a):Chciałbym przedstawić sytuacje która dziś miała miejsce.
Zacznijmy od tego że o godzinie 23 dnia 3 maja zostałem zbanowany na serwerze bhop za cheaty na serwerze kz xd?
Powód bana to ahk. Którego nie używałem.
22:30 - Zpamm: couple of ahk strafe cheaters on your kz server today lol
Śmieszne jest to, że za niby cheatowanie na serwerze kz otrzymuje bana na bhopie ale mniejsza z tym. cytrus (na forum pod nickiem c224)
napisał do mnie wiadomość z której wynika, że jestem cheaterem i otrzymałem perma. Bez żadnych dowodów już o logach z ac nie wpominając.
[23:26:15] optihops™: 22:30 - Zpamm: couple of ahk strafe cheaters on your kz server today lol
[23:26:34] optihops™: cos jeszcze?
[23:30:49] optihops™: wiecej mi sie nie chce bawic
[23:30:50] optihops™: https://pastebin.com/bqTwqmS8
[23:30:53] optihops™: ide sie polozyc

Wysłałeś mi całą konwersacje z której wynika, że jednak nie jestem cheaterem a ty mnie bez podstawnie zbanowałeś.
Nie wiem czy to kolejny raz kiedy pokazujesz jakim jesteś człowiekiem czy wykorzystałeś to jako dobry powód na zbanowanie mnie.

22:33 - Zpamm: wait let me double check
22:34 - Zpamm: nvm i dont think the waszka guy was cheating
22:35 - something is not yes: okay ill ban those guys
22:35 - something is not yes: waszka is a annoying cunt

Musiałeś widzieć, że zpamm się pomylił co do moich cheatów a ty mimo to postanowiłeś zrobić swoje.

Dostałeś wsparcie od ogromnej ilości osób czy to na forach na których błagasz ludzi o pomoc z serwerem czy od osób z serwera które
postanowiły cię wesprzeć. Mimo to i tak po raz kolejny robisz swoje. Masz dwa umierające serwery. Większość stałych graczy wie jaką jesteś
osobą i jak sie zachowujesz między innymi jesteś złodziejem. Żałuję, że kiedyś w czym kolwiek ci pomogłem.

Mam nadzieje, że nie zakończy się to kolejną poważna rozmową na teamspeaku z tym panem tylko czymś surowszym.
pozdrawiam.
Fakt, nie doczytałem wiadomości, że jednak false positive, ale później jeszcze raz przeczytałem wiadomość i zauważyłem to. Spam wiadomościami na steam, przeglądanie logów AC co do tych kont zajęły mi chwilę czasu i przeoczyłem jedną linijkę. Nasze serwery korzystają ze wspólnej bazy sourcebansów, ma to swoje plusy, ale i minusy. Ja jestem za tym, żeby taka osoba, która mnie wkurwia, łamie zasady jednak miała blokadę czasową na wszystkich serwerach sieci.

Ni30G4R post_id=4878 time=1525391314 user_id=395 napisał(a):Ogolnie ja w tej sprawie sie wypowiem tak:
Dostalem perma bana za nullbindy gdzie typy z optimiserami grajo to na 1 tydzien
Typ sobie legit robi 700ssj na plasko to jest git
a i jeszcze jedno jebac cytrusa TFU
Nie dostałeś perma, dostałeś bana za nullowanie na tydzień. Łatwiej każdego zwyzywać na około, a samemu nie mieć kompletnie pojęcia co się dzieje. Ostrzegałem, ale nadal nullowałeś więc dostałeś bana.

Ni30G4R post_id=4878 time=1525391314 user_id=395 napisał(a):a i jeszcze jedno jebac cytrusa TFU
Smile

Co do ciebie, waszka, raz liżesz każdemu dupę, drugiego dnia wkurwiasz każdego. Ostrzegałem cię też wiele razy, że wbijasz na serwer bhop z ljbindem bądź nullami, to nie było raz czy dwa, tylko przynajmniej kilka razy. Uwaga- weź to sobie teraz do serca- jeżeli ac wykryje pozytywnie któregokolwiek z was, nie będę ostrzegał, prosił. Od razu poleci perm dla osób, które mają o tym pojęcie, że łamią zasady.

PS.
Jeżeli osoba wyjeżdza mi np. z takim czymś
Cytat:23:28 - waszka: dobra luzno cytrus
23:28 - waszka: i tak juz jestes skonczony jako czlowiek
23:29 - waszka: i nie masz zadnych szans
23:29 - waszka: ze swoim smiesznym
23:29 - waszka: serwerkiem
Jak ja mam kogoś takiego brać na poważnie? Dorośnijcie.

PS2:
Idźcie sobie na optihopsy, tam nie banujo za cheaty

//////
offtop, co do serwera robię co mogę, wszystko jest naprawione, idźcie sobie te głupstwa wypisywać gdzie indziej; resztą musi zająć się theSaint (wiesz o co mi chodzi Tongue)

a i jeszcze jedno,

SOPLICA>RECESS>GÓWNO>GGEASY XDDDDDDDDd
Odpowiedz

Diabel007

Cytat: 04 maja 2018, 2:04
//////
offtop, co do serwera robię co mogę, wszystko jest naprawione, idźcie sobie te głupstwa wypisywać gdzie indziej; resztą musi zająć się theSaint (wiesz o co mi chodzi Tongue)

Fri May 04 2018
[00:40:18] ` D i a b e l 0 0 7: miałbyś chwile? bo wl nie działa
[00:46:35] optihops™: Spie
Odpowiedz

cytrus224

Jak chcecie, to mogę raz w tygodniu naprawiać serwer, ale podejrzewam, że za bardzo z tego nie skorzystacie. Siedzę ile mogę, nie jestem maszyną. To, że wy chodzicie do podbudy/gimby/ w/e i macie w chuj czasu, nie znaczy, że ja go mam

Pozatym z wlem wszystko ok, ja wbić na niego bez problemu mogę Smile
Odpowiedz

WASZKA

Cytat:PS2:
Idźcie sobie na optihopsy, tam nie banujo za cheaty
A na ggeasy banują legitnych graczy

Cytat:Ja jestem za tym, żeby taka osoba, która mnie wkurwia, łamie zasady jednak miała blokadę czasową na wszystkich serwerach sieci.
Ciekawe, że gdy wraz z ayero i innymi osobami otrzymaliśmy zasłużonego bana od powa za jak ty to mówisz wkurwianie odrazu nas odbanowałeś bycie egoistą +1

a i btw niestety cb nie możemy zbanować, czekam na sainta
Odpowiedz

Devourer

WASZKA post_id=4877 time=1525390567 user_id=93 napisał(a):między innymi jesteś złodziejem.

Racja, skradł moje serce.
Odpowiedz

Enzo

Witam jeżeli to pomoże w sprawie to jestem opiekunem serwera sieci soplica i dodam cos od siebie na temat cytrusa

Osoba ta weszła na mój serwer i ze swoimi kolegami i administratorami ggeasy z premedytacją wybrali jedna mape (nazwy juz nie będę podawal) i zaczeli mi crashowac cały serwer po kolejnych restartach serwera dalej to robili po tym jak dostali bana permanentnego za bugowanie serwera jeszcze cytrus miał czelnosc wejść na forum i na dziale bhop napisac odwołanie od tego bana i glupio sie tlumaczyc.

Ps: Cytrus tu jest twoje miejsce wiec nie wiem czemu wiecej czasu poswiecasz sie na udzielanie na forum soplicy niz tutaj. Wyzywasz mnie od najgorszych i ze nie mam antyczita na serwerze Chwalisz sie ze wydales na niego kupe kasy tak samo na timer a z pogłosek jest inna prawda. Jak dla mnie Główna administracja sieci powinna przemyśleć kogo trzymają na stanowisku opiekuna. Powinna to być osoba wyrozumiala spokojna i lubiana przez osoby ze swojego serwera a z tego co czytam nikt cie nie lubi i twoje zachowanie jest krytykowane. I z tymi graczami którzy cie krytykują sie zgadzam po tym jak zachowywałes sie dziecinnie dla mnie w moich oczach straciłem kompletnie szacunek
Odpowiedz

Devourer

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):z tego co czytam nikt cie nie lubi

Czyli wszyscy którzy dostali bana? To jest standardowe zachowanie ludzi którzy dostają bana za haxxy - od razu hejt na adminstracje, albo na opiekuna.

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):Osoba ta weszła na mój serwer i ze swoimi kolegami i administratorami ggeasy z premedytacją wybrali jedna mape (nazwy juz nie będę podawal) i zaczeli mi crashowac cały serwer po kolejnych restartach serwera dalej to robili po tym jak dostali bana permanentnego za bugowanie serwera jeszcze cytrus miał czelnosc wejść na forum i na dziale bhop napisac odwołanie od tego bana i glupio sie tlumaczyc.

Mnie to całkiem bawi, ciebie nie? dziwne.

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):Ps: Cytrus tu jest twoje miejsce

Zgadzam się, tu jest jego miejsce.

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):Chwalisz sie ze wydales na niego kupe kasy tak samo na timer a z pogłosek jest inna prawda.

A jakie to są pogłoski? Nic konstruktywnego tym zwrotem nie wnosisz. Zresztą "pogłoski" jak sama nazwa wskazuje, są tylko tym co mówią ludzie, często bullshit, i zapewne od ludzi którzy mają u nas bana za cheaty.

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):Wyzywasz mnie od najgorszych i ze nie mam antyczita na serwerze

Osobiście jak widze że ktoś pisze "antyczit" zamiast "anty-cheat" to też mnie chuj bierze za niepoprawność, i z góry widzę że taka osoba , która wypowiada się jako administrator innej sieci jest niepoważna i nieprofesjonalna.

Enzo post_id=4885 time=1525427624 user_id=773 napisał(a):Jak dla mnie Główna administracja sieci powinna przemyśleć kogo trzymają na stanowisku opiekuna. Powinna to być osoba wyrozumiala spokojna i lubiana przez osoby ze swojego serwera.

Przemyślałem, i gadasz bzdury troche. Powinna to być osoba PRZEDE WSZYSTKIM kompetentna, cytrus jest wyrozumiały, i jest lubiany przez ludzi którzy nie cheat'ują, więc nie rozumiem twojego punktu widzenia. Mógłbyś proszę wyjaśnić?

//Devo

P.S. Pisze sie "P.S." a nie "PS:"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości