Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
[ ROZWIĄZANA ] Zwariowany Marcin

xRony

Nick:Zwariowany Marcin
Nick oskarżonego:neqq
Co się wydarzyłoBig Grinostalem bana, jako ze zmienilem nick na ts nie mialem juz tam admina ( mozliwe tez ze przez zmienne ip) poprosilem Admina MRXZX aby przyznal mi admina mojego kanalu, po czym mnie wysmial. Poprosilem aby sprawdzil w logach adresy ip, to stwierdzil ze on sie tym nie zajmuje(btw nie wiem jakim prawem ktos kto nie chce pomoc jest tam adminem) nie wiem za co ban, nie wiem dlaczego nikt mi nie chcial pomoc.
Dowody: Zostałeś zablokowany za 30 dni na serwerze przez "neqq" (Podszywanie się pod administratora.)

H3AD

Podejrzewam że ten ban jest za podszywanie się pod zwariowanego marcinka. (tego słodkiego grubaska z yt)
[Obrazek: 76561198197004234.png]
[Obrazek: 5ezq6qHaVEImA0LQc6ou7y26eEY%3D.png]

neqq

X D

D3RP

Pozwolę sobie skomentować zaistniałą sytuację ogólnie znanym internetowym skrótem składającym się z 24 oraz 4 litery alfabetu łacińskiego graficznie zapisywanym jako "XD"

xRony

o kurde ; / / / / / / // nie wiedzialem ze takie srogie kary sa przez ustawienie sobie nicku youtubera dla zartu powazna administracja ;///// dojrzali ludzie;//////

neqq

Dobra.
[list=•]Nie dostałeś bana za nick "Zwariowany Marcin". Nie ma u nas bana za coś takiego.[/list]
[list=•]Jedynym powodem dlaczego dostałeś bana jest to, że napisałeś do MRXZX o tym, że miałeś tu kiedyś admina i chcesz go spowrotem. Problemem jest to, że nie powiedziałeś ADMINA KANAŁU, tylko ADMINA.[/list]
[list=•]MRXZX nie pomógł Ci w tej sprawie, ponieważ nie jest on administratorem ts3, tylko gmoda, a jest to różnica.[/list]
xRony post_id=4859 time=1525205404 user_id=228 napisał(a):nie wiem za co ban, nie wiem dlaczego nikt mi nie chcial pomoc.
Gdybyś doprecyzował swoją wypowiedź nie dostałbyś bana. Proste?

Dostajesz unbana. Naucz się na przyszłość, że jest różnica pomiędzy administratorem kanału, a administratorem.

// Zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości