Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Nostral

H3AD

A) Nadaje się
B) Nie nadaje się

Wybrał A sam sie pytałem czy się nadaje to powiedział że się nadaje to tak jest.

TheAdventure

Szczerze dałbym na tak ale niestety jestem na nie
Ponieważ twoja aktywność jest ostatnio mała. A co do materii sam ostatnio banowałem cię na nią z tego powodu że źle jej użyłeś gdyby nie to że każdy mówił ci żebyś poczekał a ty użyłeś jest zbyt wcześnie i przegraliśmy rundę takowego bana byś nie dostał. Ale już nie chodzi o samą materie nigdy nie widziałem żebyś próbował chociaż prowadzić mapę ... I jak wspomniał Berny nie znasz też wielu map. Podsumowując naucz się używać materii zrób tak jak ja kiedy odrzucono moje pierwsze podanie popatrz mapy na warsztacie przeanalizuj sobie gdzie i kiedy dobrze używać materii przejdź sobie parę razy tę mapę Smile Ja tak zrobiłem i nauczyłem się w większości w których miejscach używać materii oraz poznałem kilka map jeśli nie ma jakiejś mapy w warsztacie to na 100% znajdziesz ją na yt ale jak już w wyjątkowym przypadku nie ma jej na yt pozostaje grać na serwerze i patrzeć kto gdzie co robi Smile Poducz się trochę a będę na tak.
Co do godzinek fajne że masz ich dużo za to masz u mnie + Wink

Pozdrawiam Adventure

Archgoat

Dobra, po tej akcji na forum ze skargą, zmieniam zdanie, jestem na nie xD
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Piter12237

Brak zainteresowania osoby składającej podanie.Podanie odrzucone.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości