Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
[ ROZWIĄZANA ] zabójca króliczków

zabójca króliczków<3

Nick: zabójca króliczków
Nick oskarżonego: Piter12237
Co się wydarzyło:

Witam,

Jako, że znalazłem czas, żeby napisać ten post ,a raczej rozprawkę, wiec zapraszam do lektury.
Mój nick jak widać to zabójca króliczków. Jestem/byłem właścicielem kanału numer 2.
Zostali również zablokowani użytkownicy tacy jak: YogDavid i Ayero.
Nick osoby zamieszanej w sprawę to Piter12237, czyli obecnego opiekuna ts'a.

Co się wydarzyło? No to leci historia jak czwórka osób została przeniesiona na kanał na którym zaczęła się katorga z naszym kochanym opiekunem. Bez żadnych wcześniejszych informacji na temat, że odbędzie się rozmowa. Jakoż nie spodziewałem się rozmowy z QUERY po prostu ją zignorowałem. Miałem obecnie coś innego do roboty niż użeranie się z ludźmi, którzy chcą się pośmiać z zwykłych użytkowników ts'a. Przez chwile jak zmutowałem sobie mikrofon, żeby nie interweniować w jednostronną rozmowę, wówczas zostałem zwyzywany, że się boje itp. No genialnie. Okazało się, że powodem dla którego odwala się ten cyrk był mój opis kanału, zawierał on gify o treści nie odpowiedniej dla dzieci. Nasz kochany operator powiedział, że jesteśmy nieśmieszni i niedojrzali. Jako, że byłem bardziej zajęty oglądaniem serialu niż niezapowiedzianą rozmową w której nie zamierzałem brać udziału. Po 10 sekundach zaczęli wyzwać nasze matki przy tym się śmiejąc. Gratulacje. Mam wrażenie, że wówczas jeden użytkowników po stronie Pitera był prawdopodobnie niedyspozycyjny. Grozili nam permanentnym ban itp.

Po dłuższej niekomfortowej ciszej jeden z moich kompanów postanowił się przełamać i zaczął rozmawiać. Reszta towarzyszy uznała, że nie miała co się wtrącać do rozmowy, ponieważ była to przysłowiowa walka z wiatrakami. Jestem dumny z tych osób, że nie zniżyli się do poziomu osób tam przebywających z wyłączeniem pow'a i cytrusa, którzy nie odezwali się. Jesteśmy znajomymi i ich głosy mogłyby być jednostronne , wiec ich nie biorę pod uwagę.

Teraz należy przytoczyć moment w którym owa trójka dostała bana.

W naszym odczuciu Piter chciał dać nam 2 szanse, zadając pytanie YogDavid'owi, czy wybieramy perma, czy ogarniamy się. David wówczas odpowiedział z lekką ironią, że zależy to od jego humoru. Na to Piter zapytał się ponownie lecz z dopowiedzeniem, czy jest dorosłym człowiekiem i czy potrafi odpowiedzieć na zadane mu pytanie. Tutaj David odpowiedział, lecz przez problemy techniczne jego mikrofon nie uchwycił jego wypowiedzi w postaci, że postanowimy się ogarnąć.Wtedy dostałem bana za brak odpowiedzi w rozmowie, która wcześniej nie była ustalana.

Tutaj pojawia się problem natury ludzkiej. Obydwie strony zadziałały pod lekkim wpływem emocji. Co nie zmienia faktu, że Piter przesadził z rozmachem przedsięwzięcia. Nie umie radzić sobie z władzą którą dysponuje. Ban który niby się należy i jestem tego świadomy ale , tu pojawia się brak kontroli nad sobą i sytuacją tego Pana. Przyszło ci do głowy że rozegrałeś to jak najgorzej mogłeś ? Zablokował użytkowników którzy byli tylko na kanale nr 2. Byli to YogDavid i Ayero osoby nie odpowiedzialne za kanał nr 2. Zostałem zablokowany na okres około 2 lat za „brak odpowiedzi”. Myślę, że po tym jak przerzuciłeś nas na kanał z 12 osobami, które byłe negatywnie nastawione do nas. Zanim się skapnęliśmy, o co chodzi ty i twoi koledzy zaczęli nas cisnąć po matkach. Wtedy zrozumiałem, że nie ma sensu dołączenia się do konwersacji. Doszły mnie słuchy że po twoim zbanowaniu nas zaczęliście się z nas śmiać, że się zesraliśmy przed potęgą wielmożnego QUERY. Śmialiście się przez chwile, teraz mam nadzieje, że przez pewien okres czasu odpoczniesz, zyskasz umiejętność logicznego myślenia i polubownego rozwiązania problemu, a nie dumą że masz opiekuna i kierowania się pod wpływem grupy w, której byłeś podczas tego cyrku. Nie umiesz zablokować hiperłącza lub opisu na kanale ? Nie umiesz wymierzyć dobrze kary i dla kogo ta kara powinna być. Mam nadzieje że jesteś osobą która dostrzega swoje błędy i starasz się je naprawić.

Ogólnie nie pisałbym tego, ale wykazałeś się bezczelnością mówiąc, że nas odblokujesz jak tylko Cię przeprosimy. Widać, że władza źle na ciebie wpływa i trzeba Ci ją odebrać zanim zrazisz inne osoby. Przy okazji niszczysz serwer i społeczność, którą reprezentujesz.

Myślę, że jeżeli otrzymałeś rangę QUERY, to posiadasz ogromny zasób wiedzy, oraz rozumu, lecz po tej akcji troszeczkę straciłeś respektu w społeczności bhop, która gra na ggeasy.pl

Podsumowując, jeżeli chcesz kogoś zablokować to zastanów się najpierw czy koleś nie napisze Ci rozprawki na twój temat. Myślę, że ban dla mnie, jest to najwyższa kara jaka powinna być, ale co najwyżej na parę dni.

Odblokowanie YogDavid'a i Ayero. Pouczenie Pitera i jego ekipę. Zdaje sobie sprawę, że my też nie jesteśmy świeci. Myślę jak ktoś werbował Pitera widział w nim młodego człowieka, który nada się na opiekuna, ale nikt go nie pokierował i stracił kontrole nad sobą.

Nie proszę o przeprosiny od tego Pana.

Z poważaniem,
Zabójca Króliczków

Dowody:
[Obrazek: U0Ct9YvFQ8qHVkuNvipvfA.png]

[mod=theSaint]Pozwoliłem sobie przenieść z zewnętrznego linku na nasze forum[/mod]

Devourer

Według wzoru bym poprosił, nie zamykam, tylko popraw.

//Devo

theSaint

[mention]Piter12237[/mention] to nie brzmi najlepiej - czekam na twoje wyjaśnienia w tej sprawie

Piter12237

Cytat:Myślę jak ktoś werbował Pitera widział w nim młodego człowieka, który nada się na opiekuna, ale nikt go nie pokierował i stracił kontrole nad sobą.
Myślę, że jak ktoś wstawia kutasy na opis kanału nie do końca rozumie do czego służy opis kanału.
Po rozmowie z theSaint, zdejmuje bany. Jeżeli sytuacja się powtórzy nie dostaniecie unbana.
A i od dzisiaj jak zobaczę niestosowny awatar u kogokolwiek nawet admina będę banował.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

theSaint

Ok - myślę więc że temat kary niewspółmiernej do winy został wyjaśniony. Bany zdjęte. Myślę że w trakcie rozmowy odbytej na TS wszystko potoczyło się trochę zbyt szybko i zabrakło wzajemnego zrozumienia. Rozumiem perspektywę Pitera i rozumiem też waszą. Trochę z tym banem go poniosło, ale jesteśmy tylko ludźmi. Piter na co dzień sumiennie i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

Ściągnięcie was na kanał na którym akurat przebywał Piter, to nie sprawka Pitera tylko Dyr elo elo, który jest nowy i jeszcze nie wiedział żeby tak nie robić. Zostanie poinstruowany.

Ostatnia kwestia : Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć kto konkretnie wyzywał?

Devourer

Myśle że Cytrus jest w stanie, bo był wtedy i moim zdaniem bedzie dosyc obiektywny.

//Devo

Devourer

Cytat:Tak najbardziej obiektywny, ponieważ mówił że ich nie zna, a codziennie sobie z nimi kica na bhopie. Jak najbardziej zgadzam się z twoją wypowiedzią.
To dostałem w łapce w górze w moim poście wyżej. Head, pozwól że wytłumaczę o co mi chodzi.
Owszem zna ich, ale tak samo my z Saintem znamy swoich operatorów i adminów, a mimo to musimy być obiektywni, Cytrus będzie obiektywny.
Znam go długo, i wiem że potrafi nawet swoich ludzi w gównie zakopać bo się źle zachowali poza tym, jego ta sytuacja bezpośrednio nie dotyczy, więc jestem w 100% pewien że poda obiektywną informację w tym temacie.

@@edit@@
Nie broniąc Cytrusa oczywiście dodam jeszcze, że zapewne też Head grasz z różnymi ludźmi, i o tyle o ile ich kojarzysz bo z nimi grasz, nie znaczy że ich znasz, tylko grywasz z nimi Smile. Wg. mnie znać to znaczy wiedzieć o nich coś więcej niż to że gra w csa i dobrze strzela/skacze.

//Devo

zabójca króliczków<3

Saint tak jak napisałem wyżej nie byłem wtedy obecnie na ts’e, więc nie mogę nic powiedzieć na temat Pana,który nas obrażał. Piter nie wiem czy wiesz, ale jest takie stare rzymskie prawo jak „Ignorantia iuris nocet ”. Sam napisałeś regulamin, więc znajomość regulaminu masz w jednym palcu (przynajmniej jest opublikowane na forum przez ciebie). W regulaminie z dnia obecnego nie ma nic wspomniane na temat opisu kanału (ctrl+F i wyszukaj słowo „opis” ). Jest napisane tylko o awatarach i nazwie użytkownika . Myślę, że zmienisz to jak najszybciej. Wiem że regulamin miał być przystępny dla ludzi itp. , ale domyślasz się dlaczego regulaminy mają często po parę stron. Właśnie dlatego wykorzystaliśmy lukę w regulaminie.
Myślę, że wszystko zostało wytłumaczone na ten temat, więc będzie to ostatni post z mojej strony w tym temacie.

ModdRy

[quote="zabójca króliczków
[Obrazek: sig.php?player_id=69247&background=random]
Jestem sobie Moddry, i gram se w Ce Esa, wolałbym grać w tibię, ale mi się wiesza ;[

H3AD

Nie warto drązyć tematu, gracze dostali unbana. Co do obrazków, "Penisy" wiem że polska jest wolna i każda orientacja jest dostępna, no ale bez przesady regulamin to regulamin. (W regulaminie nie pisze że można używać mózgu, to moge wam odpuścić bo tego nie pisze) Mam nadzieje że nie zobaczę ponownie tych zdjęć na świetle dziennym, mam cichą nadzieje że pozostaną tylko w waszych "chmurach". (Bo poprostu mnie wkurwiają takie rzeczy) Smile Jeszcze jedno, szanujcie to że inni nie lubią takich obrazków.

PS. Я не отвечаю на ваши комментарии
[Obrazek: 76561198197004234.png]
[Obrazek: 5ezq6qHaVEImA0LQc6ou7y26eEY%3D.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości