Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
TheAdventure

TheAdventure

Nick : TheAdventure
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/id/TypowyNoLife/
Parę słów o sobie : Mam na imię Andrzej mam 14 lat oraz mieszkam w Warszawie i interesuję się kodowaniem(Amxx,IPB,Mybb itp.)
Dlaczego akurat ja : Ponieważ na serwerze jestem bardzo często na serwerze staram się pomagać innym graczom oraz ogarniam panel admina oraz wszystkie jego funkcje jestem dość cichą osobą i dużo się nie wychylam ale jak to mawiają milczenie jest złotem. Znam większość map na serwerze i jeśli ktoś nie zna mapy staram się podpowiadać gdzie iść oraz gdzie defować .. Myślę że znają mnie stali gracze mam na serwerze około 25 h wiem że może to mało jeśli spojrzeć na adminów typu H3AD oraz Avatar ale postaram się to nadrobić jak najszybciej będę mógł. Staram się zgłaszać również adminom że są gracze którzy nie przestrzegają regulaminu głównie H3AD. Znam bardzo dobrze regulamin serwera Smile

Pozdrawiam i proszę szanowną administrację oraz użytkowników o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

[mod=theSaint]Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=186844&background=random][/mod]

Gerhex

Jak dla mnie to za mało godzin przegranych i dopiero dzisiaj coś cie tam słyszałem.
Jestem neutralny 8-)
Btw nie szkoda ci vipa?

MicroAdi

Jestem na nie nie kojarze Cie zbytnio i nigdy nie slyszalem zebys komus pomagal

EDWARD

Jestem na nie. Pierwszy raz cie widzę trudno , że na serwie gram mało ale no wiesz 25h to mało nabij 40,50h to można popatrzeć . Nie widziałem ani razu jak pomagasz innym a ostatnio staram się częściej grać. Podsumowując dobij te 50h bądź bardziej aktywny na czacie głosowym i po ogarniaj trochę bardziej mapy i będę na Tak Big Grin
Jak na razie Nie

TheAdventure

Przepraszam za wypowiedz we własnym podaniu lecz widzę że muszę więcej zgłaszać się na chacie głosowym oraz mieć więcej godzin na serwerze więc proszę o wstrzymanie/odrzucenie mojego podania na czas nadrobienia tych wymagań Smile

Archgoat

"Przepraszam za wypowiedz we własnym podaniu" wiem, że są takie fora gdzie ludzie plują na tych, którzy wypowiadają się we własnym podaniu ale my takich debilnych rzeczy tutaj nie praktykujemy, więc nie masz za co przepraszać.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Wonder

wbij 50h to możemy konkretnie podejść do podania Wink Póki co jestem na NIE

simsen

Pograj jeszcze na serwerze, na tą chwilę odrzucam.

Podanie odrzucone

theSaint

simsen post_id=3691 time=1514908385 user_id=62 napisał(a):Pograj jeszcze na serwerze, na tą chwilę odrzucam.

Podanie odrzucone
Ok, ale niech temat pozostanie tutaj otwarty. Jak [mention]Adventure[/mention] nabije godzinki to niech tutaj poprosi o ponowne rozpatrzenie zamiast zakładać nowy temat Smile

TheAdventure

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojego podania 50 h wbite oraz jestem bardziej aktywny na chacie głosowym

Link do Godzinek:
http://stats.ggeasy.pl/stats/hlstats.php...yer=186844
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości