Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
TheAdventure

theSaint

Jonny post_id=4152 time=1518606315 user_id=55 napisał(a):Nie rozumiem, dlaczego w tak krótkim czasie napisałeś kolejne podanie

Myślę że jak przeczytasz post którym Wonter zamknął jego ostatnie podanie, to Ci się rozjaśni dlaczego tak zrobił Smile

A propos podania to widzę że mu zależy. Tworzy dla nas banery, style na forum, czesto rzuca mi jakies propozycje na pw. Co prawda robi to nieudolnie i nie wrzucę żadnej z jego prac, ale fakt jest taki że za swoje nastawienie i chęć działania ma u mnie duży plus.

Nie chcę się wam wpierdalać, bo to wy tworzycie ten serwer i do was będzie nalezec decyzja o przyjeciu lub odrzuceniu jego kandydatury, ale wydaje mi się że odpowiedzi w stylu "może poczekaj aż dorośniesz" mu sie nie należą.

Laxus

Higroskopijny post_id=4134 time=1518376973 user_id=328 napisał(a):Nie wiem czy Ty masz problemy z zapamiętaniem nicku, czy jak, ale wyraźnie widać, że pytałeś się STYPKA o strzykawkę, nie Adventure'a.

Logi Twojego chatu:
2018-02-04 12:14:04 stypek to jak zdobyc ten zastrzyk co szybciej biegniesz ?. ██ [PL] » GGEASY.pl « [ Zombie Escape ] !store ze_dangerous_waters_xmas_v2_4
A tutaj link: http://www.ggeasy.pl/stats/hlstats.php?m...amp;page=4
Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości czy to na pewno napisał Laxus, tutaj link: http://www.ggeasy.pl/stats/hlstats.php?m...yer=228889 i wejdźcie prosto w logi chatu na stronę 4.

Nw kolego czego nie rozumiesz chyba jasno napisałem , że po odpowiedzi tego Adventure , zapytałem sie Stypk'a a co chodzi i mi wytłumaczył . Również napisalem że " zapytałem sie i to był chat głosowy" czytaj ze zrozumieniem ziomek albo przestań "lizać dupe" dzieciom , pozatym jeżeli nieznalazłes tego w tych logach to mógłbyś skorzystać z mózgu i pomysleć aha nic nie pisał to może zapytał sie na komunikatorze głosowym bo takie coś istnieje , pozatym Adventure spodziewałem się , że jako 14 letnie dziecko nie weźmiesz odpowiedzialności za czyny i udasz , że nie pamiętasz albo to było przypadkiem Wink . Oczywiście nie mam nic do twojego wieku Adventure tylko tej sytuacji nie zapomniałem i zwykłe przepraszam na pw czy coś zamiast kłamanie mogło by coś zmienic Wink

Higroskopijny

Wszystko by było spoko, tylko lipe masz, że napisałeś "zapytałem się na chacie głosowym czytaj ze zrozumieniem" a gdzie jest to zawarte w Twojej wcześniejszej wypowiedzi? :roll:
w weekendy expie na dzikusach, ksuje mi tu łukasz. ziom, czego ty szukasz, idź mi stąd.

Archgoat

Jeśli chodzi o podanie to jestem bez zdania, nie wypowiem się, ale odniosę się do Ciebie Laxus. Czyli w skrócie ujmując, czepiasz się TheAdventure o to, że rzekomo odpowiedział ci "nie interesuj się" na twoje pytanie? Czyli, że co ja mam teraz przez to rozumieć? Admini i przyszli admini mają być zawsze sztucznie mili, odpowiadać każdemu na pytanie ładniusio i piękniusio (owszem, byłoby miło, ale czy my jeszcze jesteśmy ludźmi czy już robotami?)? Nikt nie ma prawa mieć humorków i problemów, które przekładają się na nas samych?

Zresztą Devourer już wystarczająco cię podsumował wrzucając cytat z twojej historii czatu "ha tfu ci na morde."
Skoro ty czujesz się obrażony za "nie interesuj się" to nie widzę powodu dlaczego miałbyś protestować jeśli teraz ktoś z adminów miałby ci wlepić bana na czat - idąc twoim tokiem rozumowania.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Jonny

Adventure post_id=4154 time=1518611890 user_id=571 napisał(a):Wypowiem się co do postu Jonnego.

Jonny bez urazy lecz obecnie nie ma cię zbyt często na serwerze(To samo tyczy się kilku adminów) jak byś był częściej to na 100% byś mnie widział bo siedzę na nim po 3-4 h dziennie(W tygodniu).
Obecnie z administracji widzę najczęściej DTX,Fafik,Stypek oraz H3AD.. Bez urazy ale naprawdę proszę o nie wypowiadanie się tych osób których nie ma często na serwerze bo to nie ma sensu bo mnie nie widujecie mnie zbyt często oraz nie wiecie jak się zachowuje.. I możesz mi wyjaśnić sprawę DWÓCH wcześniejszych podań ? Jedno napisałem 2 miesiące temu a drugiego nie pisałem(Poza tym) ... A podanie o administratora złożyłem dlatego że chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze.
A co do podania sam poprosiłem wontera żeby przeniósł podanie do odrzuconych Smile

Pozdrawiam TheAdventure.
XD po 1 w mojej odpowiedzi nie napisałem że Cię na serwerze nie widuje, napisałem żebyś dał sobie trochę więcej czasu to reszta administracji się do cb przekona. I po 2 ja do twojej osoby nic nie miałem. Ale po twojej wypowiedzi na mój post lekko mówiąc zniszczyłeś sobie u mnie reputację. I średnio chciałem się pod tym podaniem wypowiadać gdybyś mnie sam o to wtedy nie poprosił. https://zapodaj.net/e918fee8c027b.png.html
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover

Piter12237

[quote=Jonny post_id=4167 time=1518641792
https://zapodaj.net/e918fee8c027b.png.html
[/quote]
XD zaorane XD
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

MicroAdi

Ja to bym go przyjął na okres próbny i zobaczył jak mu pójdzię , wida że się chłopak stara i bardzo mu zależy

Ja bym dał mu szanse,,,,,,,,,,,,

Wonder

Podanie przyjęte Big Grin

Piter12237

brak aktywności uprawnienia odebrane
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości