Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Prośba do adminów i stałych graczy

Gerhex

Witam

Od dłuższego czasu jest pewien konflikt między Archgoat a innymi adminami, co do tej pory nie miało dużego wpływu na serwer do czasu gdy zaczął narastać coraz bardziej.
Wcześniej to ignorowałem ale mam już tego trochę dosyć. Teraz doszli do tego jeszcze stali gracze i nowi admini co jeszcze bardziej spotęgowało ten konflikt.
Ostatnie sytuację pokazują, że jest problem i moim zdaniem lepiej byłoby to obgadać niż cały czas się kłócić na forum czy serwerze. Jest też kwestia zmian na serwerze które wiele osób ma do zaproponowania i obgadania (z tego co słyszałem).

Podsumowując: Proszę o zebranie adminów (zamknięte albo otwarte dla chętnych np. na teamspeak) i obgadanie sprawy.

Piszę do was jako zwykły gracz który lubi sobie czasem postrzelać do zombiaków Wink
Korzystając z uwagi życzę wszystkim Wesołych Świąt :3

Pozdrawiam.

Piter12237

Gerhex post_id=3450 time=1513979739 user_id=397 napisał(a):Witam

Od dłuższego czasu jest pewien konflikt między Archgoat a innymi adminami, co do tej pory nie miało dużego wpływu na serwer do czasu gdy zaczął narastać coraz bardziej.
Wcześniej to ignorowałem ale mam już tego trochę dosyć. Teraz doszli do tego jeszcze stali gracze i nowi admini co jeszcze bardziej spotęgowało ten konflikt.
Ostatnie sytuację pokazują, że jest problem i moim zdaniem lepiej byłoby to obgadać niż cały czas się kłócić na forum czy serwerze. Jest też kwestia zmian na serwerze które wiele osób ma do zaproponowania i obgadania (z tego co słyszałem).

Podsumowując: Proszę o zebranie adminów (zamknięte albo otwarte dla chętnych np. na teamspeak) i obgadanie sprawy.

Piszę do was jako zwykły gracz który lubi sobie czasem postrzelać do zombiaków Wink
Korzystając z uwagi życzę wszystkim Wesołych Świąt :3

Pozdrawiam.
Ale like'a mi nie dałeś pod postem na ZE Tongue
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

simsen

Rzeczywiście takie konflikty mogą tylko odstraszać graczy z serwera, dlatego dobrze by było to rozwiązać w końcu, a jak się nie uda to podjąć odpowiednie kroki, bo takie szarpanie się ciągle nie wypływa dobrze na atmosferę na serwerze, a to ona jest najważniejsza, żeby gracze czuli się dobrze i poświęcali czas na granie u nas.

Przenoszę do odpowiedniego działu

Gerhex

To kiedy będą podjęte te kroki :?:
Ja bym proponował zrobić wcześniej wspomniane zebranie bądź specjalny temat na forum i przed eventem (jak się odbędzie) wszystkie konflikty / sprzeczki załagodzić Wink
I dodałbym do tego konflikt z Prezzesem :|

Pozdrawiam

simsen

Zebranie się odbyło, wszystkie sprawy zostały rozwiązane.
Link do posta [mention]theSaint[/mention]'a na ten temat: http://ggeasy.pl/forum/viewtopic.php?p=3565#p3565

Zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości