Masz konto? Rejestracja

MerddyxD

GłupiDebil123

Cześć! Mam na imię Mateusz. Mój nik w csgo to MerdY. Mam lat 17. Mam sprawny mikrofon i go nienaduzywam. Chciałbym być adminem ponieważ podoba mi się ten serwer lecz minus jest taki ze zdarzaja sie cziterzy. Niestety nie dam rady ich zbanowac a admini sa rzadko na serwerze.Krzyczace dzieci bym mutowal. Na serwerze dziennie mógłbym grać po 2h. mam 550h w CSGO. Najwięcej w cs gram w dniach: piątek, sobota oraz niedziela. Na jednym z serwerów miałem admina Smile (cs 1.6) od 5 mies. gram w csgo. Jestem już doswiadczonym graczem mam range g1. Big Grin Już od cs 1.6 zapoznałem się z AMX. Myślę że mógłbym zostać administratorem na serwerze GGEASY (areny 1v1). Pewnie możecie mnie kojażyć z serwera. Liczę na odpowiedz Smile Jezeli administracja bedzie na tak albo niepewna to prosze, zrobcie test Smile Pozdrawiam
Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198399521312/
SteamID: STEAM_0:0:11101

Froguss

Podanie nie napisane wg. wzoru co z miejsca je anuluje.
Wzór:
Cytat:Nick :
SteamID:
Link do konta Steam :
Parę słów o sobie :
Dlaczego akurat ja :

Jeśli ktoś krzyczy to nie potrzeba być adminem żeby go sobie zmutować. Co do niskiej aktywności adminów, mogę się zgodzić. Sam przez pewien czas aktywność miałem zerową, teraz staram się to poprawić, ale adminów nie widzę żadnych. Co do Twojej aktywności się nie wypowiem, ponieważ mnie samego długo nie było. Spotkamy się na serwerze i ocenię. Na razie jestem neutralny (nie widziałem Cię jeszcze i podanie nie jest według wzoru)

GłupiDebil123

Nie wiem dlaczego mnie nie widziałeś, ak pisze - najwięcej gram w piątek sobota i niedziela. w tygodniu takze gram. napisze od nowa to podanie jezeli jest źle Smile

Froguss

Nie widziałem Cię iż ponieważ ostatnimi czasy rzadko bywałem na serwerze. A jeśli już graliśmy razem to pewnie byłeś jednym z tych cichszych graczy i nie zwróciłem uwagi. Co do wzoru to na górze masz przycisk "edytuj". Nie musisz pisać tematu od początku Wink

GłupiDebil123

Nick : MerdY
SteamID: STEAM_0:0:11101
Link do konta Steam :http://steamcommunity.com/profiles/76561198399521312/
Parę słów o sobie : Nazywam sie Mateusz. Mam 17 lat. Interesuje sie muzyka i grami
Dlaczego akurat ja : Chcialbym zostac adminem poniewaz czasami wpadam na cziterow i nie moge nic z tym zrobic. Jestem mily dla innych graczy. (co napewno potwierdza) Jestem doswiadczonym graczem i mysle ze moglbym sie sprzydac.

GłupiDebil123

Więc jaka jest wasza opinia? Wink

GłupiDebil123

Zostane ADMINEM? :?:

Froguss

Wątpię.

Piter12237

merddyXD post_id=3365 time=1513521292 user_id=615 napisał(a):Zostane ADMINEM? :?:
Na admina trzeba zasłużyć kolego i wykazać się chociaż odrobiną cierpliwości Smile
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Froguss

Myślę, że to co się tutaj działo stawia sprawę jasno.
http://ggeasy.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=602
Moim zdaniem tak nieogarnięty osobnik nie nadaje się na admina.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości