Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
[ SENIOR ADMIN ] H3AD

H3AD

Nick :   `H3AD#
Link do konta Steam :   http://steamcommunity.com/id/h3adzik/
Parę słów o sobie :   Mam na imię Bartek, mam 15 lat i mieszkam w Ciechanowie  Big Grin
Dlaczego akurat ja :   Mają przygodę na zombie escape zaczynałem parę lat temu od 1.6. Pierwszy raz na ggeasy "ZE" wbiłem "Dec 09, 2016". Na tak zwanej "propagandzie" miałem tam zaledwie 20h, ponieważ to były moje początki w cs:go. Jestem aktywny, nie zależy dla mnie jaka mapa została wybrana czy gorsza czy lepsza i tak zostanę aż mi czasu zabraknie Big Grin Na serwerze przez 6 miesięcy opuściłem tylko 1 dzień bez wchodzenia na serwer. Wiele razy odkładałem podanie ze względu na odzew innych osób. Ogarniam 9/10 map, 1/10 nie ogarniam ponieważ ich nie ma na serwerze. Big Grin Dziennie na grę poświęcam min. 2h. 2/3 moich godzin na steam to zombie escape. Pomagam każdemu w 100%. Pod względem komend mam takie 85%, ponieważ nigdy nie miałem admina na "ZE". Jak na swój wiek jestem ogarniętą osobą pod względem porządku, sam nie lubię rozwałki na serwerze. Nie trolluje z materią jak inne osoby tylko używam ich rozważnie, szybko się uczę pod względem "materii", poduczam się na innych serwerach. Chyba to już tyle co byście chcieli o mnie wiedzieć. Big Grin

https://www.gametracker.com/player/%60H3....25:27015/

Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=1346&background=random]

Archgoat

Kolejny stały gracz za czasów propagandy. Z tym pomaganiem to się zagalopowałeś ale... gdyby ggeasy było firmą, a H3AD byłby ów firmy przedstawicielem to w takim układzie byłby to bardzo dobry wybór na przedstawiciela. Tak.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Piter12237

Bardzo dobry i doświadczony gracz! Jestem na TAK. Tylko musisz używać częściej mikrofonu Big Grin
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Gigi#16

Zajebisty ziomek i dobry gracz, na TAK Smile

kaczmar

Jak najbardziej na tak

Higroskopijny

Lepszego kandydata na admina na naszym serwerze chyba nie ma. Oczywiście, że na tak! Big Grin
w weekendy expie na dzikusach, ksuje mi tu łukasz. ziom, czego ty szukasz, idź mi stąd.

EDWARD

Jestem na tak
1.Ogarnia
2.Nie wyzywa
3.Jest stałym graczem Big Grin Big Grin Smile

Wonder

Jestem na TAK Big Grin

Wonder

DODANY Witaj w gronie administracji !
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości