Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
[ ROZWIĄZANA ] Skarga Piter12237

xdbx

Twój nick: debest
Nick oskarżanego: (Może być forumowy) w temacie jest
Data zajścia: (jak da rade z dokładną godziną to poprosze): teraz czyli 16:15
Opis sytuacji/przeiwnienia: Jak ma mnie tak traktować jak szmatę to ja nie będę może wbijał na tego ts? Zawsze ma do mnie problemy i rzuca mnie po tym ts... Po czym zabrał mi technika ts i dał perma. Ponieważ jak mi zabrał to powiedziałem to może mnie jeszcze zbanuj Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Piter12237" (Sam chcesz Smile) Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Piter12237" (Sam chcesz Smile)
Kto był wtedy i widział tą sytuację: (Członkowie administracji przede wszystkim)
Dowody: (Screenshoty/filmiki itp. Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Piter12237" (Sam chcesz Smile) Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Piter12237" (Sam chcesz Smile)

Bany to są u niego super.

Devourer

Elo,

Pozwól że wypierdolę w pizdu twój temat do forum ts3, bo to jest gmodowe forum (to lepsze od csowego).

//Devo

Piter12237

xdbx post_id=3299 time=1512746256 user_id=296 napisał(a):Bany to są u niego super.
Dzięki
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Devourer

Jako że xdbx jest po prostu rage'ującym niereformowalnym 13-latkiem, to temat zamykam. xdbx otrzymał wilczy bilet w pizdu do /dev/null

//Devo
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości