Masz konto? Rejestracja

higro znafca

Archgoat

Jonny post_id=3077 time=1508066487 user_id=55 napisał(a):Co mają fps'y do BH???

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Fpsy mają W CHUJ (i jeszcze trochę) do bh. Ustaw sobie komendami 10 fpsów (a jak nie potrafisz to zamontuj sobie jakieś szajsowate GPU I CPU na chwilę do kompa), a potem zrób takie piękne bh jakie ponoć zwykle robisz i przy okazji nagraj. A poza tym, gdyby fpsy nic nie miały do skakania to w internecie nie byłoby wysranych milionów poradników, filmików i innych tematów na temat fpsów do bh. Już raz kiedyś na ten temat rozmawialiśmy na serwerze i nawet bodajże piter mi przytakiwał ale jak widać twoje pojęcie na temat bh jak leżało i kwiczało tak robi to dalej Tongue
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]
Odpowiedz

Jonny

Jak się ma po 10 fps się nie gra w cs a napewno nie na zombie escape gdzie podczas 1 defowania fps lecą mocno w dół
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover
Odpowiedz

Archgoat

Ale co ma czyjaś chęc grania w csa na 10 fpsach do bh??? Słyszałem masę komentarzy typu, że ktoś nie wyobraża sobie grać w cs'a poniżej 100 fpsów, że jak spada poniżej 90 to chce się już ciąć, tak samo z 60 fpsami i tak dalej, a ja jakoś potrafię grać na tych 15-50 na naszym serwerze więc nie rozumiem o co ci w ogóle chodzi? Ustaw sobie szajsowate fpsy jakie ci wymieniłem to wtedy POCZUJESZ co mają fpsy do BH. Zresztą sam siebie mogę dać jako przykład. Dopóki na serwerze mam powyżej 40 fpsów, to jako-tako mi wychodzi bh, jak mam poniżej 30, nie ma chuja we wsi, żeby się udało, więc fpsy, a co za tym idzie sprzęt na jakim gramy mają dużo do gadania na ten temat.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]
Odpowiedz

Jonny

No masz troch racji ale na 30 fps da się już bh robi bez problemu a tak btw jak crouch-jump'y nie spowalniają??? Ty Arch nie robisz albo nie umiesz robić normalnego bh a się wypowiadasz do tematu związanego z zaawansowanym bh. Rozumiem ,że chcesz się czuć pomocny ale jak nie siedzisz w tematyce bh to się nie wypowiadaj KEK
Grid2 lover
Odpowiedz

autobanyhop

jakby spowalnialy to bym tak nie skakal chyba cnie XD? sam gowno wiesz a sie prujesz do innych
Odpowiedz

Jonny

A tak w sumie to po co piszesz ub jak nawet jeśli nie masz autobh (ja uważam ,że masz) to tak nie wejdziesz na serwer przez min 2 miesiące za to jak się odzywasz do graczy i do adminów ja z monkey'em pamiętamy jak szybko uciekłeś z serwera by tylko bana nie dostać :lol:
Grid2 lover
Odpowiedz

H3AD

A ja lubie placki i umiem robić szybko behopa na 20 fps
Odpowiedz

cytrus224

autobanyhop post_id=3083 time=1508070338 user_id=560 napisał(a):jakby spowalnialy to bym tak nie skakal chyba cnie XD? sam gowno wiesz a sie prujesz do innych

A ja ci powiem tyle, UB nie dostaniesz, czekam na handshow.
Odpowiedz

autobanyhop

dobra z fartem placki elko XD
Odpowiedz

MonkeyRoolers

skarga zle napisana a wy sie tu rozpisujecie koniec tematu napisze poprawnie odwolanie idzie dyskutowac
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości