Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ban za nic

SnoopiestCubePL

Dostałem bana na serwie za to ze grałem sobie 1 tapami...
Admin czy ktoś taki nie mógł mnie zabić i dlatego?a jeszcze straszy mnie tym ze wyslal demko do valve ze mam multi hacka...
[...]ale bana dostałeś za multi-hack'a.
Demko z twoimi wyczynami zostało przekazane do Valve.
//Devo
Co to ma być?!
jak ktos jest lepszy i potrafi strzelac 1 tapy i ruszac sie dobrze A D to znaczy ze jest odpalony? jak admin nie potrafi grac to powodzenia z kierowaniem takim serwerem...

Devourer

Ja w cs go nie gram dokładnie przez takie dzieci jak ty Smile.
Używałeś oprogramowania ingerującego w rozgrywkę, oraz będącego czystym pospolitym żałosnym hackiem.
Poniosłeś konsekwencje, bardzo się cieszę że dostałeś bana.
Jeśli jednak, okaże się jakimś cudem, że nie używałeś hacków, to ładnie przeproszę itp itd.
Swoje zdanie utrzymuję jednak na chwilę obecną.

//Devo

theSaint

Bana dostałeś 28.08 o godzinie 20:00 za MultiHack
http://ggeasy.pl/sourcebans/index.php?p=...amp;Submit

Zatem twoje rzekome przewininie powinno sie znalezc na tym demku:
http://ggeasy.pl/replay/arena/auto-20170...v1.dem.zip
(Demo niebawem zostanie usuniete, wiec prosze o szybkie pobranie)

Moge poprosic jakies wprawne oko o ocene?

PS. Wszystkie demka można znaleźć na stronie http://ggeasy.pl/replay/

SnoopiestCubePL

mam czarny ekran, tylko wynik, w tabeli nic i nic sie nie dzieje cos chyba jest nie tak ;c
chce zobaczyc to demko

monster -iwnl-

Byłem wtedy na serwerze (nawet z debestem na ts) i grałeś podejrzanie np celowałeś po ścianach za przeciwnikiem, movement bota jak na takie hedy, próbowałeś się kryć jak przeciwnik raszował. Według mnie perm zasłużony.
[Obrazek: sig.php?player_id=18488&background=random]

SnoopiestCubePL

hmmmm... powiedzmy ze jest taka sytuacja. jest sobie box [ ] i ja mam awpe to gdzie mam celowac jak nwm gdzie przeciwnik wyjdzie?
*[ ] tu? zeby jak wyjdzie po 2 stronie to zeby bylo ciezej trafic? [ ] * tutaj zeby bylo to samo? dlatego celuje tutaj [ * ] bo jak wyjdzie z lewej czy prawej czy skoczy to jest latwiej... jak ktos raszuje to wiesz ze mozsz sie schowac za boxem zeby bylo tak ze on wybiega a ty poprostu klikasz strzal zeby go zabic a nie ze celowkin lata lewo parwo i biegasz lewo prawo... tak samo jak jest sobie mapa [ ] (wolne) [ ] (wolne) [ ]
to jak mam respa po lewej to jak mam wychodzic? calkowicie patrzec w prawo pozniej STRZALKAMI w lewo zeby zobaczyc czy ktos gdzies jest? kurwa ludzie... okay rozumiem moze nie potraficie grac na arenkach albo na aim mapach tak ze mozesz wiedziec gdzie ktos jest albo poprostu biegaciei strzelacei jak wiekszosc albo ledwo strzelacie TAK JAK ADMIN WTEDY CZY KTOS TAKI to juz nie moja wina...
dajcie chociaz dzialajace demko przynajmniej bede mial sie z czego smiac za co dostalem bana bo to juz sie smieszen
admini ktorzy maja max range mg1 pewnie i dziwia sie jak to mozna patrzec w sciane i wychylic na typka na bananie na inferno gdzie KAZDY SIE USTAWIA...
jak juz macie adminow na serwie od arenek to zeby mieli chociaz range +le i mieli chociaz przegrane na arenkach z jakies 20h...
a nie ze dajecie admina komus kto poprosi a ma max g1 i dziwi sie jak to tak mozna strzelac i 5 raz wbija na arenke...
jak admin nie wie gdzie ktos moze wyjsc albo nie ma sluchawek to znaczy ze ta osoba ktora go zabila to hax xDDDD
powodzena w prowadzeniu serwa gdzie ktos kto ma range lem ma przegrane 2,8k godzin i potrafi strzelac dostaje bana xDDD

Archgoat

Zrobił ktoś własne demko? Na tym demie ze stronki przez cały czas mapy nic nie widać, zero graczy w tabeli, kompletnie nic.

By the way:
SnoopiestCubePL post_id=2872 time=1506766137 user_id=545 napisał(a):jak juz macie adminow na serwie od arenek to zeby mieli chociaz range +le

Jakby były takie wymagania na admina do serwera arena to co druga (albo jeszcze lepiej) sieć serwerów miałaby braki w zaufanych, odpowiedzialnych, aktywnych adminach bo co ma ranga do oceniania cheaterów? Mam znajomych co siedzą w silverze, goldzie i potrafią ocenić dobrze gracza pod względem oszukiwania, a sam siedzę w goldzie 4 i jakoś nie mam z tym problemów, zaś moja ranga jak i wielu innych graczy bierze się głównie z tego, że gramy na drewnianym sprzęcie i ciężko na takim sprzęcie, przy 30-50 fpsach wyjść wyżej w randze jak kałachy (choć zdarzają się pojedyńcze wyjątki ale to już chyba talenty), więc nie rozumiem co ma ranga do oceniania demek? "Zasponsoruj" wszystkim adminom arenek dobry sprzęt to każdy będzie miał na czilku podwójne kałachy+ i wtedy sobie uświadomisz jak wiele daje komfort gry na dobrym sprzęcie. Sam to doświadczyłem na turnieju cs'a gdzie zamiast na 30-50fpsach grałem na 150+, całkiem inna bajka.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

SnoopiestCubePL

Nie ma demka ale i tak uważają że przez to że ktoś dobrze gra ma słuchawki i POTRAFI grać na arenach jest haxem...
Jeśli każdy admin taki jest to jeśli ktoś potrafi grać to niech od razu wyjdzie bo będzie ban za to ZE DOBRZE gra...

SnoopiestCubePL

Archgoat mi chodzi oto że jak ktoś nie potrafi grać i zazwyczaj siedzi w goldzie czy silverze i nie wie jak gra wyższa ranga to od razu ocenia że to hax ja jakoś na arenach mam 80/120fps i jakoś nie narzekam jakoś dalem radę wbić Lema na 60/90fls czemu? Bo hax? nie... Tylko potrafię grać
Jakoś na faceicie nic, na innych stronach nic na Valve nic ale nieee tutaj ktoś jest lepszy to BAN BO JAK TO TAK...

Archgoat

No cóż, według mnie jeśli nie dojdzie się do działającego demka, który będzie ewidentym dowodem twojego cheatowania to zasługujesz na unbana. Ale zaraz oczywiście jakiś admin wbije i powie coś w stylu "my admini sobie ufamy w takiej kwestii i jak jeden admoun mówi, że cheatowałeś to faktycznie tak było i chuj z demkami" xDxDxD.

SnoopiestCubePL post_id=2875 time=1506768671 user_id=545 napisał(a):Nie ma demka ale i tak uważają że przez to że ktoś dobrze gra ma słuchawki i POTRAFI grać na arenach jest haxem...

Tak dla pewności, jaka to była mapa na, której rzekomo cheatowałeś, na której dostałeś bana. am_Inferno_v1 czy am_nuke_64?
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości