Masz konto? Rejestracja

Podanie o admina

sqLDevil

NICK-sqLDevil
LINK DO KONTA STEAM-http://steamcommunity.com/profiles/76561198093294154/
PARĘ SŁÓW O MNIE- lubię grac w csa lubię grac na waszym serwie mam 18 lat interesuje sie militarią lubię oglondać filmy wychodzić z zanjomymi
DLACZEGO AKURAT JA - Ponieważ nie karam ludzi bez powodu jak większość administartorów na tym trybie i jak bym został administratorem był by ład i pożądek na serwerze a jeżeli chodzi o granie na waszym serwerze to mogę grac nawet pół dnia wiec proszę o pomyślne rozpatrzenie mojego podania z góry dziękuje :lol: :lol:

Higroskopijny

[Obrazek: sig.php?player_id=157066&background=random]

Masz przegranych 8 godzin na serwerze, to trochę mało. W ogóle Cie nie kojarzę. Pograj jeszcze chwile i daj się poznać graczom, i administracji. Na razie neutral.
w weekendy expie na dzikusach, ksuje mi tu łukasz. ziom, czego ty szukasz, idź mi stąd.

Piter12237

Nikt z administracji nie kara nikogo bez powodu tak dla twojej świadomości, poza tym składasz podanie na administratora mając jeszcze miesiąc mute??
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Gerhex

Ja tam stawiam na kolejnego albo tego samego trola.

Wonder

Żaden troll rozmawiałem z nim na ts3 i jest spoko Smile Grał dużo na cs 1.6 zombie escape wiec ogarnie ten mod na cs go Smile Ziomek dobij 20-30h i masz szanse na admina Big Grin

simsen

Pograj jeszcze i napisz podanie jak zdrowy psychicznie myślący człowiek, bo to co aktualnie zaprezentowałeś odczytuje jako "Odwal się i daj mi admina w tej chwili, bo nie mam czasu pisać podania...". Wtedy przemyślimy sprawę, aktualnie zamknąłbym, ale nie mam uprawnień...

Gerhex

Zwracam honor Wink

Archgoat

Kim ty jesteś?
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Devourer

Simsen chce zamknąć, chętnie zamknę temat cs go.

//Devo

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości