Masz konto? Rejestracja

2 Propozycje

XaN

Hej, zauważyłem że został wprowadzony !knife i !ws, da radę wydłużyć czas zmiany koloru? ledwo wbiłem na serwer, znalazłem kolor i otrzymałem komunikat "po 20 sekundach od rozpoczęcia rundy nie jest możliwa zmiana..." czy jakoś tak :| mogłem to podkolorować. Tak więc czy można zwiększyć czas wyboru?

Druga propozycja to zdaje mi się że jak ma zostać zmieniona mapa, to jeszcze przed zmianą odlicza 20sec*. I z tego co kojarzę, nie było wcześniej takiej długiej zmiany, tylko jak skończył się czas, to moment i zmieniało mapę. Chyba że się mylę Wink.

Pozdrawiam,
XaN
Odpowiedz

XaN

Dalej można mapę zmienić poprzez vote na italy/office itp i zepsuć tym mapę :|...
Odpowiedz

theSaint

W niedzielę to ogarnę porządnie
Odpowiedz

theSaint

XaN post_id=117 time=1487184769 user_id=107 napisał(a):Hej, zauważyłem że został wprowadzony !knife i !ws, da radę wydłużyć czas zmiany koloru? ledwo wbiłem na serwer, znalazłem kolor i otrzymałem komunikat "po 20 sekundach od rozpoczęcia rundy nie jest możliwa zmiana..." czy jakoś tak :| mogłem to podkolorować. Tak więc czy można zwiększyć czas wyboru?

Teraz już powinno być można cały czas Smile

XaN post_id=117 time=1487184769 user_id=107 napisał(a):Druga propozycja to zdaje mi się że jak ma zostać zmieniona mapa, to jeszcze przed zmianą odlicza 20sec*. I z tego co kojarzę, nie było wcześniej takiej długiej zmiany, tylko jak skończył się czas, to moment i zmieniało mapę. Chyba że się mylę Wink.

Faktycznie omyłkowo to zmieniłem - powrót do starych dobrych 3 sekund
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości