Masz konto? Rejestracja


Polskie, darmowe pluginy CS:GO

PluginyCSGO

#1

Cześć,
Jeżeli jesteś właścicielem serwerów CS:GO (i nie tylko) lub po prostu chciałbyś skleić jakiś serwer do wspólnej gry ze znajomymi, polecam forum, na którym znajdziesz darmowe pluginy csgo ze wsparciem ich autora.
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy instalacji któregoś z nich lub masz jakieś propozycje, możesz je zgłosić na stronie, co na pewno ułatwi Ci stworzenie własnego serwera!


Przykładowymi pluginami, na które warto zwrócić uwagę jest
  • qShowDamage -> Menu z wyborem opcji pokazywania obrażeń dla graczy z możliwością ustalenia restrykcji na podstawie danej flagi, wyłączenia danych opcji oraz ze wsparciem dla różnych wersji językowych.
  • qRoundEndSound -> Znany wszystkim plugin umożliwiający odtworzenie muzyki na koniec rundy. W łatwy sposób możesz skonfigurować listę piosenek, dodać do nich ich nazwy, wybrać sposób ich wyświetlania, pozwolić graczom lub samemu ustawiać głosność, etc. Standardowo ze wsparciem dla różnych wersji językowych
  • qContact -> Kontakt do administracji lub osób zarządzających serwerem z prostą opcją konfiguracji, która pozwala dostosować informacje do różnych wersji językowych co ułatwi grę graczom spoza Polski.
  • qCustomStatus -> Chcesz wyświetlić customowy status, który będzie dokładniejszy i pozwoli zawrzeć więcej informacjI? Nic trudnego, znajdziesz to w tym pluginie, a dodatkowo pozwoli Ci on na dostosowanie informacji do różnych wersji językowych!
  • qWeaponRestrict -> Rozbudowany system restrykcji broni, który nie tylko pozwala ustalić broń ogólnie, ale także dla danej mapy i co ciekawe, pozwoli Ci także skonfigurować limity dla drużyn, vip, etc. Możesz także wyłączyć z gry dane bronie lub pozwolić na ich dostęp tylko osobom z flagą!
I wiele, wiele więcej. Pluginy które podano, są takimi podstawami w świecie serwerów CS:GO, ale znajdziesz tam także wiele innych, niestandardowych modyfikacji, które w większości są za darmo (a jest już ponad 30 pluginów), tak jak te które podałem.

Powodzenia w wyszukiwaniu pluginów dla siebie i powodzenia w prowadzeniu swojego własnego serwera CS:GO!
Tutaj znajdziesz pluginy csgo, których szukasz na swój serwer lub do gry ze znajomymi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości