Masz konto? Rejestracja

Qaw3n

Qaw3n

Nick : Qaw3n
Link do konta Steam : http://steamcommunity.com/id/qaw3n/
Parę słów o sobie : Mam na imię Marcin, mam 19 lat, interesuję się samochodami i językiem angielskim, niegdyś robiłem magię karcianą, ale straciłem wenę póki co. W CS:GO gram od bodajże roku 2015, zwyczajne strzelanie nudziło mnie na tyle, że zacząłem grać KZ i wkręciłem się w to.
Dlaczego akurat ja : Nie czuję powołania do bycia adminem, jednakże jedynym adminem KZ jest pow, a rzadko go widuję na KZ, natomiast ja bywam dosyć często. Napotkałem już parę nieprzyjemnych sytuacji, w której jednej byłem obiektem wyzwisk. Na serwerze mam raczej dobrą renomę, utrzymuję kontakt z niektórymi graczami i staram się pomagać tym którzy mają problem z jakimiś jumpami. Uważam, że ktoś powinien pilnować porządku na serwerze mimo, że aż tak często nieprzyjemne sytuacje się nie zdarzają.

[mod=pow] Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=111979&background=random]
[/mod]
Odpowiedz

pow

Osobiście nie mam nic przeciwko, tym bardziej że (jak sam zauważyłeś) nie gram ostatnio zbyt często. Przyda mi się pomoc^^
Jedynym minusem jaki zauważyłem w twoim podaniu jest to:
Qaw3n post_id=2106 time=1500726621 user_id=456 napisał(a):Dlaczego akurat ja : Nie czuję powołania do bycia adminem
Admin powinien być zaangażowany w życie serwera. Ja ostatnio to zaniedbuje, więc chciałbym żebyś nie popełniał moich błędów.
Poczekam jeszcze z wypowiedzią theSaint'a co do ostatecznej decyzji.
Odpowiedz

Qaw3n

Nie twierdzę, że nie byłbym zaangażowany w sytuacje które dzieją się na sieci, tylko po prostu nie czułem takiej potrzeby by pozostać stróżem prawa do momentu kiedy ostatnio zaczęły zdarzać się te przykre incydenty. Ale nie robię tego dla siebie a dla dobra ogółu.
Odpowiedz

theSaint

Podanie przyjęte! Witamy w naszym gronie Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości