Masz konto? Rejestracja


Tox1c

Tox1c

#1

Nick : Tox1c
Link do konta Steam : http://steamcommunity.com/id/karqli/
Parę słów o sobie : Witam.Jestem Karol i mam 15 lat.Interesuję się piłką nożną.Jestem odpowiedzialną i kulturalną osobą(Mam trzy nieodpowiednie wyrażenia w mojej historii czatu,które więcej się nie powtórzą).Pomimo,że posiadam mutację,nie korzystam często z mikrofonu.
Dlaczego akurat ja : Moja obecność na CS'ie skupia się głównie na tym serverze od pewnego czasu.Miło spędza się na nim czas,ale zdarza się,że wejdzie na niego osoba,wspomagająca się cheat'ami lub też niekompetentnie używająca swojego mikrofonu i nie ma możliwości zbanowania/dania jej ostrzeżenia/zmutowania jej,ponieważ Admini są offline(Nie mam na celu ubliżać Adminom).Pozdrawiam.
[mod=theSaint] Statystyki kandydata na serwerze :
[Obrazek: sig.php?player_id=51991&background=random][/mod]

Bot Adrian

#2

[mod=theSaint] dzięki za link do statystyk [/mod]

Jest spoko, ogarnięty, nie wyzywa nikogo. Myślę że na twoją historię czatu można przymknąć oko, bo widać u ciebie naprawdę ogromną poprawę Wink Jak najbardziej jestem na TAK

neqq

#3

Nic dodać, nic ująć.
Myślę, że dasz radę w roli administratora Wink

xdbx

#4

Widzę dużo grasz, nwm co więcej o tb mówić ale ja jestem na tak

Kuna

#5

Nie wiem czy moje zdanie się liczy Ale nigdy Cię jeszcze nie słyszałem na serwerze hmm... A gram dosyć często. Ale wydaje się spoko jak narazie. A czas oceni czy tak jest . Jestem na tak :!:

kowjkk

#6

Jestem na nie, wyprzedziłes mnie w rankingu podczas nieobecności, tak się nie robi! A tak na serio myśle, ze można dać szanse, staż na serwerze odpowiedni, jedyne do czego mogę się przyczepić to jak kuna napisał, ani razu Cię nie słyszałem.

Froguss

#7

Ja go słyszałem :p Lepszy cichy i pilnujący admin, niż taki który jest najgłośniej bo próbuje uciszać innych. A o samym osobniku... Nie miesza się do kłótni, nie wyzywa od dzieci i nie rage'uje gdy zginie. Jestem na TAK

theSaint

#8

Podanie przyjęte Smile Witamy w ekipie

neqq

#9

Przyjęty po okresie próbnym!
Uprawnienia na serwerze zmienione, range na forum zmieni theSaint lub kowjkk w wolnej chwili Wink

neqq

#10

Wyrzucony z administracji. Powód mała aktywność oraz ostatnie zajście na ts3.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości