Masz konto? Rejestracja

[ SENIOR ADMIN ] simsen

simsen

Nick : simsen
Link do konta Steam: https://steamcommunity.com/id/simsenn
Parę słów o sobie: Mam na imię Dominik, mam 15 lat. Interesuję się informatyką, przede wszystkim po stronię technicznej i programowania, realizacją dźwięku oraz oświetleniem scenicznym.
Dlaczego akurat ja: Przygodę z Zombie Escape, rozpocząłem już w Source, gdzie przegrałem ponad dobre 2 tysiące godzin i zdobyłem wiele doświadczenia związanego z tym trybem, później jednak wszystkie serwery się wykruszyły i przeniosłem się na serwery mieszane, co przyczyniło się do stworzenia, mojego pierwszego serwera z mieszanym trybem, tzw.4FUN'em w którym znajdował się Zombie Escape, mimo mojego wysiłku serwer był jednym wielkim niewypałem, ale zdobyłem wtedy pierwsze doświadczenie z sourcemodem. I tak do dzisiaj przez jeden z najpopularniejszych serwerów zombie escape w csgo, inne serwery z rożnymi trybami, serwer dedykowany i całą masę zdobytego doświadczenia, podczas prowadzenia kilkunastu serwerów do cs'a na raz. Jednak odpowiadając na pytanie "Dlaczego ja?". Myślę że w tej funkcji bardzo liczy się doświadczenie, dodatkowo z Wonter'em współpracowaliśmy od dawna, pomimo że byliśmy konkurencją to wymienialiśmy się mapami, pluginami, informacjami na temat błędów itp. Przez ten długi czas razem byliśmy opiekunami jednych z największych serwerów zombie escape w Polsce, potrafiliśmy razem współpracować oraz pomagać sobie nawzajem, dlatego myślę że z moją pomocą serwer mógłby rozwijać się jeszcze szybciej i wyglądać jeszcze lepiej, nie chciałbym teraz powiedzieć że jest źle, ponieważ serwer wygląda bardzo dobrze, jednak zawsze można coś dopracować. Moja pomoc mogłaby również odciążyć Wonter'a który nie zawsze może mieć wystarczająco czasu żeby zająć się tak dużym serwerem, zresztą jak to się mówi "razem raźniej".

Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=8376&background=random]
Odpowiedz

Wonder

Jestem na TAK pomoc mi się przyda jak najbardziej !
Nie będę się rozpisywał Big Grin Wszystko ładnie pięknie !
Odpowiedz

theSaint

Przyjęty!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości