Masz konto? Rejestracja

Ban z konsoli

sant1Ag0

Wink 

Witam serdecznie, godzinami dosyc wczesnymi dzisiaj (kolo 10am) sobie wbilem  na serwer i po jaklchs 10 minutach dostalem bana z konsoli, nie wiem ktoredy to wykrylo skrypt na bh, mam rozjebana myszke i czasem widac, ze cos poprawiam, no ale bez przesady... dodatkowo ogolnie po tych klockach troche czasu skacze, nie potrzebne mi zadne macra i inne gowna, jakby ktos mogl to sprawdzic beda wczeczny, rozumiem tez, ze komenda sama banami nie pluje, ale moze to przez to odlaczanie mychy czy cos? jak mi sie odlacza to dopoki nie rozjebie spowrotem (kablem znow, zeby sie odlaczyla - jak odlacze i podlacza usb nie nie daje, stoi) ja z checia tez udowodnie, ze grac potrafie (tylko map nie znam do konca XD) i bhopem sie nie zatrzymuje nawet w warunkach ciezkich popijania zupy czy wpierdalania ostatniego kartofla. Nie pamietam jak to bylo, ale odlaczala mi sie ta myszka z rana mocno, natomiast na pewno idzie wywnioskowac, ze gram czysty. Dobra do brzegu, mam nadzieje, ze sie to szybko i bezbolesnie wyjasni bo i myslalem, zeby tu jednak napisac, bo serwer ten jest najprzyjemniejszy z posrod kilku innych, pozdrawiam serdecznie panie i panowie i milego wieczorku [Obrazek: wink.png][Obrazek: rainbow.png][Obrazek: thumbsup.png] (na koniec tyko rzuce, nie mam polskich znakow a nie znam sie na tak zlozonej technologii, zeby to zmieniac (bo potem jak wrocic zapomne)
Odpowiedz

cytrus224

Zgłoś się na forum gokz-unban appeal request- dostałeś bana od antycheata.
https://forum.gokz.org/p/player-rules

[Obrazek: 0NbNXw7.png]
Odpowiedz

sant1Ag0

Napisalem tam ale musze poczekac, nie sciagna szybciej i nikomu chyba nigdy nie sciagneli, dzieki za odpowiedz tylko co dalej moge wskórać
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości