Masz konto? Rejestracja

Skarga na royalso

CKG

Chłop jak tylko wejdę na serwer napisze coś nieważne co nawet do Ruska pisze od razu dostaje Gaga na półgodziny albo godzine. Powód: brak
Nick osoby składającej skargę w grze (jeśli inny niż na forum): CKG
Nick oraz STEAM ID (jeśli skarga na gracza z serwera) osoby, na która składamy skargę: royalso
Data: nie pamiętam ile razy to było ale z 6 razy napewno
Dowody,ss'y,dema, itp.: w source bandach jest
Jak według ciebie są "słuszne" to pisz chociaż powód a nie dostaje Gaga nie wiadomo za co i po chwili wychodzisz
Odpowiedz

Mariko

Ten wątek powinien nazywać  się "Pochwała dla Royalso", gdyby to ode mnie zależało dałbym Ci perm gaga. Drogi Arku myślę, że nie dorosłeś do tego jeszcze żeby używać czat tekstowy w grze - po prostu to Cię przerasta i nie do końca wiesz do czego on służy. Royalso nie jest osobą, która daje blokady bez jakiegoś konkretnego powodu - zapewne doskonale zdaje sobie sprawę jaki niebezpieczny wpływ na serwer mają takie jęczące dzieci jak Ty :-). Na Twoje szczęście jeszcze jakoś zachowujesz się na czacie głosowym - nie przenosisz tam swoich jęków z czatu tekstowego :-), bo zapewne zdajesz sobie sprawę żebyś skończył jak legendarny gracz Emmanuel, do którego zresztą jesteś w jakimś stopniu podobny. Ogólnie uważam, że ograniczenia, które są nakładane na Cb zawsze przynoszą korzyści i dla Cb, a szczególnie dla serwera. (Najlepiej byłoby gdybyś dostał tego perm gaga i dopiero po ukończeniu 18 lat mógł się starać o ungaga xD)
Drogi Arku jest to moja subiektywna opinia -proszę się nie obrażaj, ale taka jest prawda i myślę, że sporo osób się ze mną zgodzi :-). Popracuj nad swoim zachowaniem (hahahah już to widzę no ale powodzenia)
Odpowiedz

Lerrdy

[Obrazek: lol.png]

Please note that some of these are not incriminating in any way, I just found some of these funny and I wanted to share your amazing quotes. I also wanted to show that you have royalso in your mouth constantly.

Also do not forget that you wanted to be a part of the Admin team, I accepted you as a leader instead and you fucked that as well. You now going 180 and hating on the Admins you wanted to be a "friend" of is laughable. Snowey did the same thing and look how he ended up.

BTW: This is just 2 days worth of logs.
Odpowiedz

Małgo

xD
Odpowiedz

JOspeh

https://cdn.discordapp.com/emojis/811154...15.png?v=1
Odpowiedz

Fafik214

XDDDD
Odpowiedz

natalkxw