Masz konto? Rejestracja


Skarga na royalso

CKG

#1

Chłop jak tylko wejdę na serwer napisze coś nieważne co nawet do Ruska pisze od razu dostaje Gaga na półgodziny albo godzine. Powód: brak
Nick osoby składającej skargę w grze (jeśli inny niż na forum): CKG
Nick oraz STEAM ID (jeśli skarga na gracza z serwera) osoby, na która składamy skargę: royalso
Data: nie pamiętam ile razy to było ale z 6 razy napewno
Dowody,ss'y,dema, itp.: w source bandach jest
Jak według ciebie są "słuszne" to pisz chociaż powód a nie dostaje Gaga nie wiadomo za co i po chwili wychodzisz
Odpowiedz

Mariko

#2

Ten wątek powinien nazywać  się "Pochwała dla Royalso", gdyby to ode mnie zależało dałbym Ci perm gaga. Drogi Arku myślę, że nie dorosłeś do tego jeszcze żeby używać czat tekstowy w grze - po prostu to Cię przerasta i nie do końca wiesz do czego on służy. Royalso nie jest osobą, która daje blokady bez jakiegoś konkretnego powodu - zapewne doskonale zdaje sobie sprawę jaki niebezpieczny wpływ na serwer mają takie jęczące dzieci jak Ty :-). Na Twoje szczęście jeszcze jakoś zachowujesz się na czacie głosowym - nie przenosisz tam swoich jęków z czatu tekstowego :-), bo zapewne zdajesz sobie sprawę żebyś skończył jak legendarny gracz Emmanuel, do którego zresztą jesteś w jakimś stopniu podobny. Ogólnie uważam, że ograniczenia, które są nakładane na Cb zawsze przynoszą korzyści i dla Cb, a szczególnie dla serwera. (Najlepiej byłoby gdybyś dostał tego perm gaga i dopiero po ukończeniu 18 lat mógł się starać o ungaga xD)
Drogi Arku jest to moja subiektywna opinia -proszę się nie obrażaj, ale taka jest prawda i myślę, że sporo osób się ze mną zgodzi :-). Popracuj nad swoim zachowaniem (hahahah już to widzę no ale powodzenia)
Odpowiedz

Lerrdy

#3

[Obrazek: lol.png]

Please note that some of these are not incriminating in any way, I just found some of these funny and I wanted to share your amazing quotes. I also wanted to show that you have royalso in your mouth constantly.

Also do not forget that you wanted to be a part of the Admin team, I accepted you as a leader instead and you fucked that as well. You now going 180 and hating on the Admins you wanted to be a "friend" of is laughable. Snowey did the same thing and look how he ended up.

BTW: This is just 2 days worth of logs.
Odpowiedz

Małgo

#4

xD
Odpowiedz

JOspeh

#5

https://cdn.discordapp.com/emojis/811154...15.png?v=1
Odpowiedz

Fafik214

#6

XDDDD
Odpowiedz

natalkxw

#7

XDDD chłop zdziwiony nie wie co sie dzieje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości