Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie o admina -FBI Pimpek

FBI Pimpek

Witam z tej strony FBI Pimpek , Te słowa kieruje do człowieka sukcesu.
Drogi człowieku, chciałbym cię powiadomić że rozpocząłeś wojnę o admina. Zobaczymy który jest lepszy życie Ci powodzenia !

Link do podania-  https://www.youtube.com/watch?v=O2t1c9Wc...e=youtu.be

Kolory się zesrały

no_name

przyjety XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Meringer

Stop spam

To się robi bardziej żenujące niż śmieszne ... jednak wiek zobowiązuje. Najlepiej to spróbuj pisać podania codziennie, może wtedy Ci się uda.

adrianskowronski2007@gmail.com

(09-02-2021, 14:05)FBI Pimpek napisał(a):
xddddddddddddddddddddddddddddddddddd

JURNY DZIENCIOL

!autobh

Lerrdy

Locked your previous admin applications. If you post another one within the next 5 months you will be forbidden from posting on the forum. Have a nice day pimpek.

Piter12237

Zaczynasz mi pimpuś przypominać TheAdventure. Jak pisał podanie to też miał 14 lat, spamił nimi ile się dało. Ciekawe kiedy założysz konto jak on GłupiDebil123 i zaczniesz domagać się admina xD. Mieliśmy wielu takich napaleńców na tą rangę jak ty. Z reguły bardzo szybko znikali. Nie mam jak cię ocenić jako człowieka tym bardziej jako gracza, gdyż zwyczajnie nie jestem już aktywnym graczem na serwerze, jednak ten filmik to kompletna żenada i pokaz jak niedojrzałym człowiekiem jesteś. Jeżeli chcesz zyskać poparcie swojej kandydatury to zamiast robić takie gówno może byś lepiej skupił się na nauczeniu się map, prowadzeniu oraz przechodzeniu ich? W taki sposób zyskuje się w gronie graczy zombie escape szacunek i uznanie a nie robiąc z siebie debila. No chyba, że chcesz sobie porobić "jaja" no to wtedy to nie jest najodpowiedniejsze miejsce do tego. Idę się udać w sen zimowy może wtedy zapomnę tą żenadę jaką są twoje podania...
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

CKG

Chodź offlinowac piraty Lerdy dodał
Nice lerrdy i love you

Golum :)

XDDDDD
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości