Masz konto? Rejestracja

Podanie o admina

adrianskowronski2007@gmail.com

Sad 

Nick Człowiek sukcesu 
Link do steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198396163816/
Pare słów o mnie no cześc wszystkim mam 14 lat mam na imię adrian i tyle. Moje Zainteresowania ogólne.To głównie gry i nauka geografi histori. Mam sporo czasu więc siędze gdzieś dziennie 6 godz/8godz na samym serwie. Dlaczego ja: 5 lat temu  pierwszy raz weszłem na serwer społecznościowy na brata koncie ez szukam zajęcia sobie czasu bo nudno jest Sad. jeśli te podanie by przeszło to od razu mówię że nigdy nie byłem na funkcji admina ale chętnie bym nim został bo bym zobaczył jak jest administratorem p. Ale zacznijmy ile jestem już na ggeasy jak dobrze pamiętam jestem od kwietnia/maj na serwerze jak już wspominałem bardzo dużo czasu spędzałem nawet jak nie było żadnej osoby siedziałem se. Wiem że wielkim problemem jest że nie mam mikrofonu a jeśli mam to działa jak odkurzacz ): ale nawet jeśli miałbym mieć funkcję admina wolałbym bardziej spędzać czas w taki sposób np jak ktoś będzie prosił o pomoc no to napisać tej osobie taką bardziej funkcję se myśle ale obiecuje że niedługo będe miał mikrofon bo już jakąś sumke mam (: . Siedząc na serwie też spotkałem dużo fajnych osób też miłych np Targa96 Pozdrawiam bardzo (: P Nigdy nie szłyszałem zbytnio w moją stronę skarg więc mam nadzieję że podanie będzie przyjęte fajnie.
Odpowiedz

natalkxw

No cóż mam powiedzieć, szczerze? Ciężko było mi zrozumieć co jest napisane w tym podaniu xD No ale da się zrozumieć...
Dużym minusem jest brak mikrofonu, gdyż jest to moim zdaniem najważniejsze. Trochę jeszcze kłuła mnie w oczy ortografia oraz składnia całego podania, lecz nie wiem jakby to wyglądało gdybyś był adminem Wink
Myślę, że jednak nie potrzebujesz tej roli by pomagać innym osobom, ponieważ możesz robić to w każdej chwili i bądźmy szczerzy, ale więcej adminów nie potrzeba.

Miłego wieczoru osobom czytającym to <3
Odpowiedz

no_name

Idealny kandydat tuż za fbi pimpek i heroxeonem. Nie wiedze przeciwwskazań

Zakup mikrofon ale ciii
Odpowiedz

Wszystko super, fajnie tylko jest jeden znaczący problem, a mianowicie jak sobie wyobrażasz sprawowanie roli admina bez mikrofonu? Przecież to niemożliwe.

Zakup jakiś mikrofon, dłużej pograj na serwerze, daj się poznać graczom od jak najlepszej strony i napisz podanie ponownie później. Pozdrowionka!
Odpowiedz

cytrus224

Masz, skopiuj sobie trochę przecinków:

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Odpowiedz

adrianskowronski2007@gmail.com

(2021-02-09, 12:42)cytrus224 napisał(a): dzięki 
Odpowiedz

tomek123

jestem na tak
Odpowiedz

Lerrdy

There is not enough there for you to be accepted. Get a mic, get better and well known. You can apply for an admin again after that.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości