Masz konto? Rejestracja

Prośba do Sainta o ułaskawienie noworoczne 2021

BigSmoke

Star 

Kochany Saincie chciałbym Cię poprosić o ułaskawienie tak jak można zgłosić się do prezydenta RP tak ja zgłaszam się do Ciebie jako że jesteś dla mnie prezydentem całego ggeasy.
Powód permamentnego wygnania z serwera : ogół licznych zbrodni (łatwiej wymienić to czego nie robiłem niż to co czyniłem) których nie powstydziłby się nawet prawdziwy zbrodniarz wojenny, żal dla mnie serce ściska jak sobie o nich pomyśle.
Od długiego czasu przechodzę program resocjalizacji ale to nie da się tak automatycznie przestać zbrodniarzyć ale jest ograniczone to w dużym stopniu. Mogą potwierdzić to osoby co jak dostałem kilkudniową przepustkę od Royalso potwierdzą że nikogo nie wyzywałem ani nie całe te. Dodatkowo zerwałem kontakt z bocianem i strikerem bo kusili mnie i ja ich też czasem kusiłem jak Szatan, Pan zniszczenia itd.
Przyznaję się dla Lerrdiego że można vpn użyć w taki sposób żeby ominąć anty vpn i wejść na serwer. Czasem nieleganie przebywam na terytorium ggeasy niczym imigrant z Meksyku na terytorium USA. Takie działanie jest sprzeczne z regulaminem i dlatego przyznaje się do tego dla Ciebie.
Teraz ogółem ograniczyłem mocno takie działalności i działam grzecznie i jestem spokojny co mogą potwierdzić osoby jak natalka która potwierdzi że nie wyzywam nawet olfota. Dla strikera gratuluje unbanu a jak nie dostane ułaskawienia to nie szkodzi nie obrażę się na nikogo. W razie opcji ułaskawienia przy próbie trolu proszę jeszcze raz mnie zbanować i to permamentnie jak miał być ciuhcia tomcio pociog banowany w razie przewinień. 
Nick: Big Smoke
Steam id: STEAM:_0:0:204515005
Na swoją obronę mam jedynie to że oprócz pracowania nad nieużywaniem trollingu, nie pisałem oficjalnej prośby o ub czyli należy się mi (dla mnie) druga szansa jak mówił Mahatma Gandi. Proszę Cię Saincie o podjęcie dobrej decyzji która mnie wygna jak w średniowieczu lub jak Mahatma Gandi wybaczysz zbrodniarzowi Big Smokowi. Czy dostanę ub czy nie to życzę dla ggeasy pełnego serwera a dla Sainta dużo zarobków z serwera. Pozdrawiam
Na twój widok tracę oddech, słońce, Cyklon B
Odpowiedz

no_name

od ostatniego czasu big smoke sie poprawil i zawsze wypadalo by miec kolejna osobe do defowania mapy badz szybkiego trigera.
Odpowiedz

sidorek

elo elo gokczan na fejk koncie z tej strony chciałbym powiedzieć że big smoke na przestrzeni 3 lat zmienił sie diametralnie nawet olfot by sie go nie powstydził, co prawda najświętszy to on nie jest ale bardzo sie zmienil do tego bik smołk juz nie przeklina
Odpowiedz

natalkxw

Potężne odwołanie, jestem wręcz zachwycona. I oczywiście zgadzam się, ponieważ Big Smoke się bardzo poprawił, nie wyzywa nikogo i jest spokojny oraz można poprowadzić z nim bardzo przyjemną konwersację. Pozdrawiam i mam nadzieję, że ten potężny zawodnik wróci do gry Smile
Odpowiedz

Monsieur Viande

Since i updated my new sexy and recent database, bzzzt, that guy called big smoke was a rlly good dude, i think he's a victim of a dark and secret criminal organisation cuz that guy literally smells pureness and light, innocent kid, like a virgin 12 yo poosie u know, fresh as fuck, honestly, i still don't get all these polish words but for sure that's a big +rep for this unban apply, bring me back this piece of trash on the server mr admin before i hack ur community with my brand new program, the most powerful one nowadays and then AND THEN I WILL UNBAN HIM MYSELF, TRASH.
Odpowiedz

Lerrdy

Sensational

Also yeah I know that it is possible to bypass the AntiVPN, quite easily so.. but at least it annoys you a little bit when the db of vpns updates. Enough for me.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości