Masz konto? Rejestracja

PODANIE NA ADMINA | MARIKO

Mariko

Brick 

Nick: Mariko
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271339553/
Parę słów o sobie: No dzień dobry Marek jestem  Smile Mam 21 lat. Moje zainteresowania? To głównie gry. Gdy tylko mam jakiś wolny czas to właśnie w giereczki go "inwestuje"  Tongue 
Dlaczego akurat ja:  No cóż 5 lat na tym trybie powoduje, że szukam nowych wyzwań. Nigdy nie piastowałem funkcji admina, więc (jeśli oczywiście się dostanę) będzie to jakaś nowość dla mnie, ale uważam, że z biegiem czasu wszystkiego da się nauczyć. Tak jak już wcześniej wspomniałem 5 lat przegranych na tym trybie (3 lata na GUCu bardziej jako niedzielny gracz :-P i 2 lata na ggeasy tutaj już bardziej aktywnie :-D) sprawia, że mogę mówić o jakimś doświadczeniu na ZE. Nie jedno widziałem, wielu ciekawych ludzi spotkałem co ukształtowało mnie jako gracza :-). Spotkałem podczas swojej "kariery" na ZE kilku dobrych liderów od których starałem się wyciągnąć wszystko co mi się przyda, żebym mógł sam poprowadzić drużynę do zwycięstwa  Big Grin . Dlatego, gdy tylko uznaje, że wymaga tego sytuacja staram się prowadzić mapy :-). 1400h włożone w ten tryb nauczyło mnie, że nawet najprostszą mapę czasem trzeba prowadzić, bo zawsze znajdzie się jakiś nowy grajek, któremu może się nie spodobać to, że nagle kładka pod nim się zapada lub kamienie na niego spadają i ginąc w taki sposób musi być zombie przez najbliższy czas heh. Mimo, że gram dla zabawy to doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy chce wygrywać nawet grając dla "jaj". Chcąc nie chcąc zwycięstwa przyciągają :-P. Jeśli chodzi o jakieś wady to nie lubię toksycznych, jęczących graczy, gdy spotykam takich na swojej drodze sam staję się toksyczny wobec nich - co najlepsze to zazwyczaj "działa". Mimo wszystko wydaje mi się, że potrafię zachować obiektywizm w każdej sytuacji.  
Mimo, że w ostatnim czasie moja aktywność na serwerze nie jest zbyt dobra i w najbliższym czasie może to się nie zmienić, chcę spróbować swoich sił jako admin. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku  Rolleyes

Czekam na Wasze szczerze opinie! Tylko takie chcę tutaj widzieć :-)!
Odpowiedz

Mientusek

Wszystkie te rzeczy klada cie w korzystnym swietle
Duzy staz duzo godzin potrafisz lidowac mapy.
Z twoja pomoca uda sie kiedys zrobic frost drake.
O podstawowych komendach masz pojecie bo juz teraz masz przywileje lidera.
NA: Tak
Tylko nwm czemu tak zwlekales
Odpowiedz

Nie ma co tu się wiele rozpisywać, po prostu nadaje się na admina. Jestem na TAK.
Odpowiedz

Lerrdy

Essa accepted.

Just FYI, you lost your rank as a ZE Leader by being accepted as an Admin. No point in having both.
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Tyle na to podanie czekaliśmy! Oczywiste TAK
!autobh
Odpowiedz

Judasz

Kochany dziadku w dniu twojego święta życzę ci dużo kredytów, niesamowitych wrażeń, miło spędzonego czasu (ze mną) i oczywiście przejścia Piratów. Pozdrawiam i życzę Powodzenia na nowej drodze życia, oby ci ta psycha nigdy nie siadła.
Odpowiedz

Golum :)

Nareszcie ktoś porządny składa podania jak najbardziej na TAK  Pink Guy
Odpowiedz

USTER

Jestem na NIE, nie nadajesz się! Powinieneś zakończyć karierę i pożegnać się z nami, wybacz ale prawda boli...
Odpowiedz

Małgo

wiecie co z nim zrobić nie? wiecie co!
Odpowiedz

Lerrdy

Promoted to Regular Admin.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości