Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
PODANIE NA ADMINA-SNOWEY

Snowey

Wink 

Nick : Snowey
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198401421111/
Parę słów o sobie : Nazywam się Kuba, w tym roku skończę 18 lat.  Chodzę do 3 klasy technikum a w wolnym czasie przez wirusa tylko i wyłącznie siedzę na komputerze i gram w różne gry.
Dlaczego akurat ja : Zacznę od tego ze przez ostatni miesiąc wyrobiłem około albo ponad  100 godzin na serwerze zombie escape więc zobaczyłem co i jak i czego brakuje , zauważylem ze ludzie często mają sporo pytań i problemów co do serwera zawsze im pomagam ale do tego brakuje mi funkcji administratorskiej aby wiedzieli kogo pytać. Chciałbym mięc tą funkcję po to aby pomagać innym jak i ulepszać serwer , jestem osobą ktora uwielbia nominować trudne mapy oraz je leadować a z tą funkcją byłoby mi o wiele łatwiej na przykład choćby ustawić na siebię beacon aby ludzie wiedzieli za kim mogą podążać . Nie czuje potrzeby banowania kogos albo mutowania wolałbym zwrócić uwagę jako administrator , lecz jakby sytuacja sie powtarzała wiadomo jakie podjąłbym kroki ( ale wolałbym wysłać im linka do regulaminu  Angel ). Na pewno sporo osób mnie kojarzy z serwera ( z discorda tez) ponieważ czesto uzywam mikrofonu do pomocy innym na mapkach ponieważ bardzo mnie znowu wciągneło do grania trudnych map i zdobywania nowych osiągnieć. W skrócie lepiej mi będzie wspierać serwer i go rozwijać z rolą administatorską Wink

natalkxw

Ja jestem na tak, chłop czasem toxic lecz bardzo dużo pomaga i widać, że wkłada dużo pracy jak jest na serwerze. Zawsze gdy wchodzę i jest Snowey to jak można się domyśleć on leaduje mapy także jest do dla mnie duży plus, tak samo jak odpowiada na większość pytań, które zadawają nowi gracze Smile Myślę, że będzie się nadawać i dobrze zajmie się tą rolą Smile

Lerrdy

If you would like to be considered for an admin, you will have to publish the suggestions you were so passionately talking about on Discord. Either do it publicly on the forum, or privately directly to me.

To make it clearer what I am talking about:

"wszystko bym zmienil
bo tera napierdalam 10h dziennie
i wszystko do wyjebania"

Also to respond to your application. I disagree with most of the points you made, most of them are objectively false. I wont go into more detail until you provide me with a list of things that are "do wyjebania".

JURNY DZIENCIOL

Na nie. Coś tam dzwoni, ale jeszcze nie w tym kościele. Nominujesz mapy, zaczynasz je leadować , często się mylisz, wywalasz się z przedmiotami, często bez których nie da się przejść danych lvli. Lubisz bardzo komentować innych (myślę, że nie muszę mówić w jaki sposób to robisz) Typowy atencjusz, gadatliwy, to akurat zaleta w tym szambie. Pograj więcej, zacznij traktować to profesjonalnie, a nie na zasadzie gralem na possesion Ridorane 2 h to wejdę na ggeasy na 20 osób nominuje i poleaduje. Pozdrawiam sponsor patologii. Zostawcie suba
!autobh

areq381

Na tak, w miare dobrze lidujesz mapy, tylko nie nominuj ciągle draco i ridorany Big Grin

natalkxw

(2020-11-16, 07:09)JURNY DZIENCIOL napisał(a): Na nie. Coś tam dzwoni, ale jeszcze nie w tym kościele. Nominujesz mapy, zaczynasz je leadować , często się mylisz, wywalasz się z przedmiotami, często bez których nie da się przejść danych lvli. Lubisz bardzo komentować innych (myślę, że nie muszę mówić w jaki sposób to robisz) Typowy atencjusz, gadatliwy, to akurat zaleta w tym szambie. Pograj więcej, zacznij traktować to profesjonalnie, a nie na zasadzie gralem na possesion Ridorane 2 h to wejdę na ggeasy na 20 osób nominuje i poleaduje. Pozdrawiam sponsor patologii. Zostawcie suba

No dobra mimo tego co pisałam wyżej to akurat zgadzam się z tym co napisał Jurny w 3 i 4 linijce tekstu (jak i może nawet z większością). Także tak jak pisałam, TOXIC Heart

JOspeh

na TAK tylko przystopuj z piratami Big Grin

USTER

Nie wiem czy potrzebny jest kolejny admin bo ta funkcja praktycznie nic Ci na daje prócz większej władzy którą niekoniecznie możesz dobrze wykorzystywać. Według mnie powinno zaczynać się od rangi Leader'a a późnej przechodzić szczeble wyżej. Serwer ostatnio umiera a kolejny admin pomoże go ożywić? Szczerze nie wiem. Nadajesz się na Leader'a ponieważ znasz te mapy, przechodzisz trudne lvl ale komuś się nie uda i najeżdżasz na bambika a sam jak robisz podobny błąd to tak jakby nic się nie stało albo nasza wina bo nie pomogliśmy. No cóż życzę Ci powodzenia ale mój głos jest jeśli chodzi o admina to na NIE a o leader'a na TAK. Pozdrawiam!

Snowey

(2020-11-16, 06:36)Lerrdy napisał(a): If you would like to be considered for an admin, you will have to publish the suggestions you were so passionately talking about on Discord. Either do it publicly on the forum, or privately directly to me.

To make it clearer what I am talking about:

"wszystko bym zmienil
bo tera napierdalam 10h dziennie
i wszystko do wyjebania"

Also to respond to your application. I disagree with most of the points you made, most of them are objectively false. I wont go into more detail until you provide me with a list of things that are "do wyjebania".
Of course I will write privately

Snowey

(2020-11-16, 07:09)JURNY DZIENCIOL napisał(a): Na nie. Coś tam dzwoni, ale jeszcze nie w tym kościele. Nominujesz mapy, zaczynasz je leadować , często się mylisz, wywalasz się z przedmiotami, często bez których nie da się przejść danych lvli. Lubisz bardzo komentować innych (myślę, że nie muszę mówić w jaki sposób to robisz) Typowy atencjusz, gadatliwy, to akurat zaleta w tym szambie. Pograj więcej, zacznij traktować to profesjonalnie, a nie na zasadzie gralem na possesion Ridorane 2 h to wejdę na ggeasy na 20 osób nominuje i poleaduje. Pozdrawiam sponsor patologii. Zostawcie suba

Nie no co ty piszesz i bierzesz za dużo na serio chybb albo zartujesz bo nie wierze ze napisałes ze nie biore tego na serio
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości