Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie o admina

patryk102432

Nick : Papryś 

Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198335287525/
Parę słów o sobie : Mam lat 17 i pół, moje zainteresowania to głównie gry komputerowe, także chciałbym nauczyć się składać komputery i ogólnie się na nich znać, dlatego jestem w technikum informatycznym. Też lubię posłuchać sobie muzyki jak i oglądać WWE, tutaj mam największe marzenie bo chciałbym zostać wrestlerem, albo chociaż spróbować tego sportu
Dlaczego akurat ja : Gram sporo jeśli chodzi o kz szczególnie na ggeasy, a jeśli chodzi o np mmy, to raz na miesiąc, może i nawet rzadziej, dlaczego akurat ja ? Chciałbym, żeby były konsekwencje za swoje czyny i ja bym je dawał, oczywiście nie ma tak, że kolega to może wszystko, dostaje upomnienie jeśli nie skutkuje to będzie kara, o cheaterach to nawet nie mam co mówić, tutaj nie ma o czym gadać, odrazu wlatuje ban. Pomoc, a o czym dokładnie mówię ? O tym kiedy jakiś gracz poprosi o przedłużenie mapy bo nie zdążył jej ukończyć to, to robię, napewno przy moim sprawowaniu nie będzie burdelu na serwerze, jestem bardzo uczulony na tego typu zachowania jakie wyżej opisałem i będę konsekwentny jeśli ktoś będzie robił dym, oszukiwał na serwerze.
Mam nadzieję o uważne rozpatrzenie tego i danie szansy człowiekowi który naprawdę może coś dać serwerowi, dobrego i sprawiedliwego admina.   Heart

Olfot1

jestem na tak bardzo dobry gracz liduje mapy
jestem na tak

Czerwona Panda

jest spoko zawodnikiem, polecam Smile

żółty

Cześć, przyda się ktoś do pomocy. Witamy :-).
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości