Masz konto? Rejestracja


Wątek zamknięty 
#7 GGEASY EVENT

Małgo

#1

[Obrazek: Inr9zkM.jpg]
Map: ze_halloween_house_b4

Server IP: ze.ggeasy.pl

Date & Time: 31.10.2020, 19:00 (UTC+02:00)

Goal: Beat map
Rewards: All winners of map will get 25-days VIP or Skillbot points.

Nadszedł ten czas kiedy wszyscy wspólnie celebrujemy ten magiczny(wcale nie komercjalizowany) czas i imprezujemy, lecz zanim tak się stanie, zapraszamy wszystkich graczy do wspólnego "tryhardowania" mapy ze_halloween_house_b4. Nasze kochane wydarzenie jak można zauważyć rozpocznie się o godzinie 19:00.
Jednak zapraszamy już co najmniej godzinę przed główną atrakcją aby móc dopchać się na serwer ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Standardowo podczas całego wydarzenia drop kredytów zostanie zwiększony o x2, jako że mapa jest jednopoziomowym labiryntem niemożliwym będzie losowanie nagród co rundę, dlatego też podczas eventu "ciekawa pula nagród" będzie rozdawana za sprawą losowania gracza co 10 minut. Czas przewidziany na całość to 2 godziny.


Nagrody:

oprócz wyżej wymienionego vipa za wygranie mapy w puli nagród "10 minutowych" zostanie dodana nowa rzecz. Dzięki szczodrości anonimowego darczyńcy (jego nazwa zaczyna się na z, a kończy się na igi oraz z mojej osobistej kolekcji) do puli zostają dodane skiny w raz z "droższymi" skrzynkami (cena wacha się od 0.20 zł do 10.00 zł) 


Zasady:


1. Podczas wydarzenia lider prowadzący daną mapę może spektować innych graczy, przeszkadzanie lub wdawanie się w niepotrzebne dyskusje może być nagrodzone banem.
2. Celowe uprzykrzanie gry oraz przegrywanie rund w sposób jednoznaczny będą nagradzane szczególnie.
3. Podczas całego wydarzenia wskazane jest spożywanie rozmaitych trunków oraz potraw aby lepiej wczuć się ten magiczny czas świąt.
4. Wydarzenie kończy się jeżeli uda nam się ukończyć obydwie mapy lub skończy nam się czas przewidziany na całe wydarzenie.
5. W przypadku wygranej rudny za sprawą zombie czy ct należy na chacie wyśmiać przegrywów z drużyny przeciwnej (przykładowa wiązanka GG WP Blyat kurwy jebane, rozjebani!!!111!!11!)


Konkurs Kostiumowy!


Jako że będzie to event z okazji "święta" halloween zachęcam wszystkich obecnych graczy do wzięcia udziału w konkursie współistniejącym. Zasady są proste, aby wygrać należy podczas grania ze_halloween_house_b4 wysłać (najlepiej na discordzie) zdjęcie przedstawiające was czy to z pomalowaną mordą farbkami brata czy jakimś ciekawszym przebraniu nawiązującym do halloween." A gdzie nagroda?" zapytacie, już wyjaśniam, obrazek poniżej chyba bardzo dobrze obrazuje nagrodę prawa?
[Obrazek: 40McwVM.png]


Tak dokładnie, nie ma ku temu wątpliwość, nagrodą główną w konkursie kostiumowym jest to piękne p250 pokazane poniżej!

[Obrazek: hHze4Lv.png]
[Obrazek: l3wmac7.jpg]
Zachęcam wszystkich graczy do brania udziału, bo przede wszystkim liczy się zabawa prawda? (+ skin całkiem pretty, grałbym+) do zobaczenia na serwerze!

FBI Pimpek

#2

Jaki troller

#3

Zapowiada się zacnie, oby graczy przybyło więcej niż ostatnio.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości