Masz konto? Rejestracja

Podanie na admina - Nishi

Nishi

Nick : Nishi
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198256067713/
Parę słów o sobie : Nazywam się Oliwier mam 16 lat, chodzę do technikum weterynaryjnego a w wolnym czasie od nauki gram na serwerze i oglądam Netflix.a
Dlaczego akurat ja : Gram praktycznie codziennie i z tego co zauważyłem to że niema prawie w ogóle adminów a jak już jest jakiś admin to AFK i często bywa tak że ludzie chcą jeszcze pograć na danej mapie i chcą przedłużyć albo zmienić mape, to już się nie da i nie ma kto tego zrobić, staram się lidować mapy jak najlepiej potrafię, odpowiadam na wszelkie pytania które inni gracze zadają,  mam dobry kontakt z osobami na serwerze,  często przebywam na Diskordze i już trochę gram na tym serwerze i dzięki temu serwerowi poznałem wielu fajnych ludzi.
Odpowiedz

Lerrdy

My personal experience with you is not all positive. You provide some points that are simply false. You spend more times convincing people to type rtv than you do leading, but that can be improved upon.

You first joined three months ago and spent 180 hours on the server ever since, that is well beyond what is required for an admin.

I personally agree with your approval as a Junior Admin.
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Jestem na małe  Tak na okres próbny Wink
!autobh
Odpowiedz

shady

+++++ bo leczy pieski
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

GorYase

Wydajesz się spoko gościem, i fajnie się z tobą gra. Mój głos się tu nie liczy ale jestem na tak Tongue
[Obrazek: 942670-10151594111694060-1737530234-n.jpg]
Odpowiedz

USTER

Dość często Cię spotykam na serwerze ale rzadko gdy prowadzisz mapy (może wchodzę w złych momentach), co do tego iż mało administracji jest na serwerze zgadzam się w stu procentach. Wydajesz się być ogarnięty ale na zacnego admuna na ZE nie wiem czy to wystarczy, okres próbny dla Ciebie wydaje się rozsądna opcją. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Lerrdy

Player has been accepted as a Junior Admin.
Odpowiedz

areq381

Oczywiście na tak dobry miły gracz potrafi lidowac trudne mapy . Idealny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości