Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
podanie na admina ZE

jakubagamer

Nick w grze:JAKUBAGAMER 

Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198427339970

Parę słów o sobie : Nazywam się Kuba i w tym roku mam 14 lat, pochodzę oświęcimia jeżeli chodzi o moje zainteresowania to można wymienić programowanie ,granie i nagrywanie,

Dlaczego akurat ja : gram trochę na tym serwerze oczywiście jak na porządnego gracza potrafię się posługiwać komendami dla przykładu
-kick
-mute
-unmute

Grałbym 1h dziennie ale tą kwestię zostawię bez komentarza, bo na serwerze gram nie od dziś. Znam i potrafię prowadzić mapy, a także umiejętnie posługuje się materiami. Uważam, że nadaję się na to stanowisko
Pozdrawiam jakubagamer

Lerrdy

Playtime in the last 2 months:  29:30:05
Bans/Comms : Clear

I personally do not think that you are mature enough to be an admin, though that´s only based on your voice since I cannot remember anything else about you. Others may disagree.

JURNY DZIENCIOL

Na NIE. Za mały staż na serwerze. Mute/kick/gag jest dosyć dużo ludzi od tego. Szukamy leaderów do prowadzenia map.
!autobh

Kasteeet

Kubuś, mój imienniku.. Myślę, że jesteś za młody na tą posadę.. Jak widzisz, potrzebują kogoś z większym doświadczeniem oraz jakby to ująć, wiedzą ( chociaż na ggeasy mozna sie wszystkiego spodziewac wiec nie wykluczam tego, że nie mozesz byc adminem xD ) Myślę, że 1h gry dziennie to za mało.. Rozumiem - szkoła i tak dalej.. Ja bym ci radzil sie skupic na szkole zeby zdać oraz dostac sie do dobrej szkoły, jeśli jesteś w 8 klasie czy tam w ktorej chuj wie xD. Jesteś nowym graczem, przynajmniej tak mi sie wydaje bo jak jeszcze pogrywałem sobie to ani razu cię nie widziałem na serwerze. Także wydaję mi się że to za mało, musiałbyś pograć jeszcze sporo, poznać mapy ( jak Jurny napisał wyżej że potrzebują kogoś do leadowania map )oraz nie wstydzić się leadować oraz odzywać na serwerze, jeśli nie przeszedłeś jeszcze mutacji to też spory minus. Piszę to na szybko bez większych wypocin bo nie chce mi sie mysleć. Pozdrawiam cieplutko.
Jebac strikera
[Obrazek: 0F844C08EF544A84AAFEE9926D89B0DB2.gif?5c517bca89f31]

Lerrdy

Since it seems like nobody else wants to share their opinion I will close the topic.

Unfortunately you have NOT been accepted as a part of the Admin Team.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości