Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie na admina- szaq

szaq

Nick: szaq  
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/szaqqq
Coś o mnie: Cześć  Peepohappy mam na imię Dawid, mam 19 lat, mieszkam w województwie śląskim. Interesuję się sportem- głównie piłką nożną, boksem i siłownią. Trenowałem piłkę nożna przez około 6-7 lat w klubie, lecz moja "pseudo-kariera" została zakończona jakiś rok/dwa lata temu Big Grin.

Piszę podanie na admina dlatego, że dużo czasu spędzam na serwerze i mógłbym pomóc pilnować porządku z czym w ostatnim czasie są problemy z racji wakacji i mniejszej aktywności adminów z oczywistych przyczyn, sam pracuję w czasie wakacji, od września wracam do nauki, ale będę w stanie znaleźć czas dla serwera i mogę zawsze w jakimś stopniu pomóc. Znam większość map- tych trudnych oraz łatwych i myślę, że jestem w stanie polidować większość z nich.

Jeśli chodzi o staż na serwerze GGEASY jest to około 700-800 godzin, kiedyś jeszcze grałem przed zmianą nazwy serwera- na propagandzie (pozdrawiam stare wygi z go propy Gandalf ), tam też miałem trochę godzin lecz pod innym nickiem.
Większość graczy mnie zna z racji mojej aktywności na serwerze i myślę, że z większością mam bardzo dobre relacje Peepohug

Podzielcie się opinią i dajcie znać czy macie jakieś uwagi i czy za/przeciw. Wink

W_w_W

Jestem jak najbardziej na TAK. Nowy admin się przyda, a Szaqa nie trzeba przedstawiać.

Żabson

Ja również jestem jak najbardziej na TAK. Myślę że będziesz dobrym adminem, pozdro

PS jak coś to ja MONSTER

USTER

Nic do Ciebie nie mam nawet szacunku ale właśnie straciłeś resztki godności pisząc to podanie, no cóż Twoja strata cool kolegi. Tylko i wyłącznie na TAK, szkoda bo chłopak z Ciebie był ok a czy admin będzie jeszcze lepszy to się okaże. Jedyne do czego mogę się przyczepić to do tej twojej kariery piłkarskiej urzekła mnie ta historia liczę na dłuższą wersje dlaczego porzuciłeś ten piękny sport...

Mariko

Wkońcu :-D
Oczywiście, że na TAK

Rybakov633

Tyle czasu czekalem az zlozysz to podanie i w koncu sie doczekalem.
Oczywiscie innej opcji niz TAK nie ma.

Lerrdy

Well this is a very easy decision. Most of the players have no idea how much you´ve done for the server. You are pretty much already accepted, but I will leave the topic open for a bit so that other players can share their opinions.

Thanks for applying.

Judasz

No nareszcie jakiś porządny gość, człowiek sukcesu, któremu nie można nic zarzucić. Ten pan pokazuje że warto bronić i zdobywać kredyty jest wzorem na serwerze, dawno nie widziałem tak wspaniałego gracza jakim jest Dawid. Z miłą chęcią będę przyjmował każdego bana z uśmiechem na twarzy, czekam na to z niecierpliwością.

Berny

Nareszcie, dziwie się, że tak długo zwlekałeś. Oczywiście na TAK, bo jesteś idealnym kandydatem na to miejsce.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mientusek

Co tu dużo mowić , na tak
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości