Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie na admina

areq381

Nick : CKG
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199059200746/
Parę słów o sobie : Siema, jestem Arek, mam 15 lat, lubię grać w piłkę i spędzać czas grając w csgo.
Dlaczego akurat ja : Na serwerze siedzę z 6 godzin tygodniowo, często liduje, chciałbym zostać adminem  1.Żeby ludzie się nie obrażali. 2 Chcę, tłumaczyć innym i pomagać w nieznanym mapom (przynajmniej dla nich)  . 3 Na koniec, chcę żeby na serwerze był porządek, ale i zarazem fajna atmosfera

Lerrdy

Just gonna post some info for others so they do not have to research it themselves.

PlayTime in the last month: 45 hours
ChatLog: https://ggeasy.pl/hlstatsx/hlstats.php?m...931&page=1
No bans, No comms.

Berny

imo nieco za mało godzin. mimo, ze grasz od lipca widziałem cię może 3-4 razy, a to przemawia na twoją niekorzyść, bo już i tak mamy dużo rzadko aktywnych adminów. pograj jeszcze troche, poznaj inne mapy, bo jednak wydaje mi się, że nie byłbyś w stanie polidować większości map o nieco wyższym poziomie trudności. może wtedy moja opinia się zmieni. póki co na NIE.

ps. nie nominuj ciągle piratów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

shady

jak przestaniesz nominować rushb crazy pirate i lolxd to wypowiem się tu drugi raz
[Obrazek: b_560x95.png]

Mariko

W mojej ocenie nie jesteś dobrym materiałem na admina - brak Ci podstawowej cechy jaką każdy admin powinien mieć - cierpliwość

Z tego co zauważyłem grając z Tobą nie masz jeszcze do końca poukładane w głowie, co zresztą sugeruje Twój wiek - 15 lat i po prostu masz na to jeszcze czas. Zdaje sobie oczywiście sprawę, że serwerownia nie ma ustalonego minimalnego progu wiekowego i to dla wielu może być gówniany argument Smile. Ale patrząc na fakty to ostatnich 3 adminów, którzy wylecieli miało poniżej 18 lat Tongue. Wracając do tej cierpliwości - składanie podania po tygodniu czy dwóch od odmowy jest tutaj przykładem braku wspomnianej wcześniej cierpliwości. Po za tym dalej nie uważam żeby te +/- 50h wystarczyło (przynajmniej w Twoim przypadku) żeby Cie poznać na tyle dobrze byś był adminem. Z tego gdzieś koło 10h spędziłem razem z Tobą na serwerze i spostrzegłem w Twoim zachowaniu częstą zmianę zdania i hipokryzję. Przykładowo mutujesz lub hejtujesz graczy grających pod nickiem Tomuś lub kolegakloc za to, że jęczą i już na początku wpisują rtv a sam robisz dokładnie to samo jęczysz na mapie, która nie znajduje się w Twojej "puli map lubianych", że mapa głupia bądź trudna i spamisz na czacie tekstowym "wpiszcie rtv" lub wpisując "rtv" kilkukrotnie. Graliśmy frostdrake i nominowałeś Pidaras. Później na czacie pisałeś coś w stylu "wpiszcie rtv, mapa za trudna, nie damy rady przejść" i chciałeś zagrać Pidaras - no najlepszy komentarz do tego to "XD". 

Podsumowując: Masz 1000 pomysłów naraz, masz swoją "pulę map lubianych" co jest normalne, ale musisz też szanować i grać inne mapy i nie wiem czy jako admin byś to potrafił robić, częste jęczenie i płakanie o zmianę mapy wkurwia (szczególnie mnie) i to nie jest postawa godna admina.

Duży + Za przejście Liciany, nawet największy fan tej mapy Narkol tego nie dokonał z tego co pamiętam.

3 Na koniec, chcę żeby na serwerze był porządek, ale i zarazem fajna atmosfera" 
 Chcesz, żeby na serwerze panował porządek, a moim zdaniem sam jesteś jednym wielkim chaosem

Na tą chwilę jestem na NIE

(2020-08-22, 21:21)shady napisał(a): jak przestaniesz nominować rushb crazy pirate i lolxd to wypowiem się tu drugi raz

Nie wiem w czym masz problem - sam nominowałeś jak zaczynałeś na początku piraty i pewnie crazy tez Ci się niejednokrotnie zdarzyło, bo przecież laserki Smile.
Rush B o ile lidowana jest to też nie głupi pomysł - przyciąga ludzi na serwer, co dla admina takiego jak ty powinno być dość znaczące przy wyborze mapy do grania.
Ale ogólnie masz rację jebać piraty,rush b czy crazy lepiej zagrać mista Smile

shady

go mist
[Obrazek: b_560x95.png]

GokuHanN

nominate ze_deadcore_s7
NO I MASZ BANA Dodgy

Lerrdy

Since it does not appear that anybody else wants to share an opinion that at least somehow relates to the admin application, I will share my own.

I mostly agree with what Mariko had to say, you do not appear sensible enough to be an admin. However I do believe that you have the potential to be a good leader, and that is what I am offering you. It has already been discussed that a separate Leader role would be a nice touch to the server. As a leader your responsibility would be to be active at a given time and be willing to lead hard maps. Does not have to be everyday but lets say 4 days a week minimum. As a leader you would have the permission to issue a temporary eban, mute and a kick. This would of course mean that you would have to stop your "rtv" chat spam, and other childish behavior.

Share your thoughts.

Lerrdy

Player accepted as a Leader, topic closed.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości