Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie na admina

areq381

Nick : CKG
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199059200746/
Parę słów o sobie : Mam na Imię Arek , lat 15, lubię grać w csgo i piłkę nożną 
Dlaczego akurat ja : Gram ok. 5,6 godzin tygodniowo, chcę zostać adminem ponieważ chcę żeby był na serwerze porządek i miła atmosfera oraz zabawna , często mogę lidowac różne mapy ,poza tym gdy admini są potrzebni to często nie ma ich to jest smutne Sad dlatego się zgłaszam

GeNyeS

nie ma i to jest smutne Sad
[Obrazek: 40EF882D00000578-0-image-a-5_1496146957065.jpg]

Judasz

Ja jestem Smile

areq381

Na tak czy na nie MordkoSmile

Dyniax

https://www.gametracker.com/player/CKG/z....pl:27015/
[Obrazek: 97228809_367177984241483_632045137575490...e=5EE41E13]

Striker19985

nie widziaem cie na serwerze wiec na nie 

a ogolnie ***** ***

areq381

Jak coś to ja z wami grałem z 4 razy szczególnie na mist_q3 ale nieważne mogliście mnie nie zauważyć, poza tym już ponad połowa serwera mnie zna i może potwierdzić że już długo grałem mordeczki Smile a o tego mista to se demko zobaczcie jak nie wierzycie

I nie gram od 23lipca ponieważ, na demkach będzie ewidentnie pokazane że ja gram od jakiś 3,4 miesięcy zobaczcie demka sprzed tego czasu

GeNyeS

sory za stwierdzenie ale jesteś noname'm
aby zostać adminem zombie escape nie wystarczy grać, a także wykazać się dobrą znajomością większości map, także leadowaniem map, tak aby prowadziły do zwycięstwa drużyny
może ostatnio nie jestem zbyt aktywny, ale jeżeli grasz 3/4 miesięcy to ani razu nie widziałem cię na serwerze, nawet kapitanziemniak bardziej się rzuca w oczy niż ty
ludzi do samego banowania i mutowania jest sporo, a ty niczym się nie wyróżniasz z tłumu

z fartem
[Obrazek: 40EF882D00000578-0-image-a-5_1496146957065.jpg]

areq381

(2020-08-10, 23:29)GeNyeS napisał(a): sory za stwierdzenie ale jesteś noname'm
aby zostać adminem zombie escape nie wystarczy grać, a także wykazać się dobrą znajomością większości map, także leadowaniem map, tak aby prowadziły do zwycięstwa drużyny
może ostatnio nie jestem zbyt aktywny, ale jeżeli grasz 3/4 miesięcy to ani razu nie widziałem cię na serwerze, nawet kapitanziemniak bardziej się rzuca w oczy niż ty
ludzi do samego banowania i mutowania jest sporo, a ty niczym się nie wyróżniasz z tłumu

z fartem

Mordo, ja już sporo map na tym serwerze lidowalem:

Forsaken temple, shroomforest2 I 1, surf sahok liciane, crazy escape, new crazy escape, parking, elevator, I moim zdaniem ludzie byli zadowoleni bo dochodziliśmy do końca map (oprócz liciany). Więc zastanow się co piszesz bo to że mnie nie widziałeś jeszcze ani razu nie znaczy że gdy jestem na serwerze to tylko afcze na spekcie jak inni albo siedze z zamkniętą morda bo jak jest fajna mapka to poptostu ja liduje

Meringer

Widziałem tego Pana i pamiętam że starał się lidowac i nie wychodziło mu to źle, jednak...
Gametracker mówi sam za siebie, nie masz zbyt dużo godzin na serwerze. Moim zdaniem masz dobre predyspozycje, ale pograj, pokaż się z jak najlepszej strony i wróć za miesiąc, a może przekonasz więcej osób.

Mielonger
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości