Masz konto? Rejestracja

Plugin RTV(rock the vote)

busek

Witam, przychodzę z myślę, że ważną propozycją co do pluginu rtv, mianowicie w sytuacjach gdzie gracz, próbuje zrobić dobry SR, w stylu Segmented, albo TAS, wiąże się to z praktycznie ciągłym wciskaniem klawisza 1/2, w tym momencie czat zasypuje się wiadomościami o przeteleportowaniu do checkpointu, nie widać wiadomości o głosowaniu na następną mapę, bądź po prostu gracz jest zbyt zajęty skakaniem, żeby spojrzeć kiedy będzie głosowanie. dajmy przykład mój, gdzie od godziny próbuje pobić mapę bhop_dragon_fix i jest to dosyć długa mapa, gdzie zajmuje to dużo czasu, a nagle pojawia się głosowanie na mapę i koniec, godzina bądź czasami więcej czasu w plecy bo ciągłym klikaniem 2 wybieram w ciągu milisekund mapę która ma być następna. 
Proponuję troszkę pogrzebać w pluginie o rtv i dodać jakiś delay po głosowaniu np 20 sekund na revote, albo ustawić numerki od 4 czy coś takiego. 
Było by dobrze, myślę, że innym graczom też by się to spodobało.
Dziękuję Big Grin
Odpowiedz

cytrus224

Co do delayu, jest to do zrobienia, ale numerki od 4 odpadają, bo by to oznaczało dużo pierdolenia. Ale polecę ci inną rzecz. Możesz zbindować sobie wszystkie rzeczy na klawisze.
sm_save, sm_tele głównie, można chyba też sm_prev i sm_next, not sure.

Czekam na wersję 2.6, gdzie będzie sporo rzeczy poprawionych i wtedy spróbuje pogrzebać w mapchooserze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości