Masz konto? Rejestracja


#3 GGEASY EVENT

Małgo

#1
Star 

[Obrazek: hk9M25W.jpg]

Map: ze_m0w0m_csgo

Server IP: ze.ggeasy.pl
Date & Time: 04.07.2020, 18:00 (UTC+02:00)
Goal: Beating all 6 levels
Rewards: All winners of last level will get 16-days VIP.


Regulamin

  1. Maksymalny czas trwania wydarzenia wynosi 240 minut (4 godziny). Jeżeli po upływie wyznaczonego czasu nie uda nam się ukończyć mapy, a jednak będzie nam dobrze szło będziemy próbować dalej.
  2. Celowe uprzykrzanie gry oraz przegrywanie rund w sposób jednoznaczny będą nagradzane szczególnie (nawet  utratą kredytów i punktów skillbota).
  3. *Nabijanie punktów/dmg podczas rundy stojąc na spawnie i zabijając afków by być Top Defenderem w trakcie eventu będzie karane banem na czas jego trwania.
  4. W przypadku wygranej rundy gracze należący do wygranej drużyny muszą napisać na czacie “ez ggwp” aby jeszcze bardziej upokorzyć przegranych (Sportowa rywalizacja).


Standardowo podczas całego wydarzenia drop kredytów oraz punktów skillbota zostanie zwiększony x2. Ze względu na to, że mapa wymaga konkretnego bronienia się przed zombie, Top Defenderzy po każdej wygranej rundzie będą nagradzani kredytami do !store. W trakcie trwania eventu będą losowane z całego serwera osoby, które dostaną dodatkowe kredyty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości