Masz konto? Rejestracja

Skarga - Pseudo admin Shady

jiren

[Obrazek: e3b55c5db6db0.png]

Kolejny ban mute bez ostrzeżenia i uzasadnienia na mnie nadany przez "admina" shady, ja to się dziwię czemu nikt jeszcze nie napisał skargi na tego trolla...
Hipokryzja tego "admina" sięga nieco za daleko i trzeba temu położyć kres.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam fanów  Cool
Odpowiedz

szaq

bekanie jak pojebany co kilka minut to Twoim zdaniem brak powodu do muta?
Odpowiedz

kubi

Skomentuje to niczym innym jak XD
Odpowiedz

shady

[Obrazek: DynFlD4.jpg]

to że jesz czipsy jak prosiak nie znaczy ze musisz nam bekać podczas eventu. powyżej widać, że na początku dostałeś ostrzeżenie od Małgo w postaci 5 minut mute, nie zadziałało to masz na dłużej, cheers
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

jiren

@UP Owszem bekałem, nie często, ale bekałem, w gruncie rzeczy nie o to się rozchodzi (+1 nie potrafisz się wysłowić),
rozchodzi się o to że jesteś z hierarchii egzotyków na nieszczęście posiadasz usprawnienia admina,
rozdajesz każdej osobie karanej przez ciebie (bez szacunku z małego c) bany bez ostrzeżenia i uzasadnienia,
myślę że osoby wyżej postawione powinny zastanowić się nad tą skargą oraz nad twoim (znowu XD) lekkomyślnym podejściem Smile
Odpowiedz

shady

sam sie juz w swoich zeznaniach gubisz, nic wiecej nie mam do powiedzenia, buziaki
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

jiren

Dlaczego mnie to nie dziwi że nie masz nic do powiedzenia i że nie rozumiesz tego co napisałem haha Big Grin
Chłop nie wie co się dzieje i bany z czapy daje, poezja.
2.6.1 Brak prawidłowego powodu powoduje unieważnienie blokady - essa
Odpowiedz

Emmanuel

mute zasłużony
Odpowiedz

jiren

(2020-05-23, 21:57)Emmanuel napisał(a): mute zasłużony

Ty też należysz do grupy wybitnie myślących więc daruj sobie posty bez uzasadnienia tym bardziej bez racji Smile
Odpowiedz

Judasz

Tak jest dostałem Gaga od tego admina, gdy prowadził mape i powiedziałem żeby zamknął pizde
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości