Masz konto? Rejestracja

Ankieta: Wybierz mapę na sobotni event! 23.05.2020
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
ze_last_man_standing_csgo1
28.79%
19 28.79%
ze_eternal_journey_go_v1_4
28.79%
19 28.79%
ze_surf_dark_fantasy_v1go3
42.42%
28 42.42%
Razem 66 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

#1 GGEASY - ZE - EVENT

Judasz

evil mansion
Odpowiedz

shady

ze względu na problem z multikontami ankieta nie pokazuje prawidłowo głosów.

na sobotnim evencie zagramy ze_eternal_journey_go_v1_4
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

shady

AKTUALIZACJA NAGRÓD
Odpowiedz

USTER

Wspaniały był to event nie zapomnę go nigdy lecz kieruje do organizatora małą skargę(?) . Otóż chodzi mi o przyznawane nagrody dla TOP Defendera danej rundy. Po wygraniu ostatniego lvl'a (gratuluję wspaniałej trójce która tego dokonała!) nie otrzymałem nagrody dla wyżej wymienionego TOP Defendera. Upominałem się na czacie zarówno głosowym jak i tekstowym, było spore zamieszanie wtedy i rozumiem, że mogło zostać to przeoczone. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Pozdrawiam organizatora jak i samych uczestników tego wydarzenia!
Odpowiedz

Mariko

Jak?Nie dostałeś? 25 kredytów dla top defendera co runde jest :-P 
Mogłeś być w szoku i dlatego nie zauważyłeś.
Odpowiedz

shady

(2020-05-23, 23:16)USTER napisał(a): Wspaniały był to event nie zapomnę go nigdy lecz kieruje do organizatora małą skargę(?) . Otóż chodzi mi o przyznawane nagrody dla TOP Defendera danej rundy. Po wygraniu ostatniego lvl'a (gratuluję wspaniałej trójce która tego dokonała!) nie otrzymałem nagrody dla wyżej wymienionego TOP Defendera. Upominałem się na czacie zarówno głosowym jak i tekstowym, było spore zamieszanie wtedy i rozumiem, że mogło zostać to przeoczone. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Pozdrawiam organizatora jak i samych uczestników tego wydarzenia!

w tej sprawie kieruj się do Małgo
Odpowiedz

Judasz

Mogę co dać więcej niż to 199 tylko musisz zapamiętać jedna rzecz, dorhug jest najważniejszy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości