Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Skarga Na gracza Judasz

GokuHanN

Piszę skarge na judasza, ponieważ "pożyczł" od graczy kredyty łącznej wartośći 42.5k i nie oddał
Ofiarami są : Big smoke który dał judaszowi 15k, GokuHanN który dał 7.5k, Ciuchcia Tomek który dał 15k i Neddy który dał 5k. Każdy z wymienionych osób zostały "Okradzione przez judasza.
Proszę o oddania kredytów lub jakąś kare dla tego gracza.\

Jak chcecie dowody piszcie
NO I MASZ BANA Dodgy

BigSmoke

Judasz oddał jedynie 10 z 15k pożyczonych na zakup skina małpy a gdy miał okazje do oddania dał kredyty byle komu po czym tłumaczył się że nie ma i kiedyś odda.
Na twój widok tracę oddech, słońce, Cyklon B

Xx_Needy_xX

No tak było pożyczyłem 5k kredytów miał je dać Big smokowi, kiedy zapytałem się co zrobił z moimi 5k powiedział, że dał Sebełkowi.
Oddawaj kredyty judasz ty draniu!!!!!

Emmanuel

Akurat tomek rozdawał kredyty za nic.

Mariko

Dobry zwyczaj nie pożyczaj ;-)
Nie ma to jak zaufać komuś kto ma pseudonim Judasz. Brawo Wy (jelenie!) :-P

shady

https://ggeasy.pl/forum/showthread.php?tid=460
Dowody? : )
[Obrazek: b_560x95.png]

Piter12237

Ostatnio Wonder dał się oscamować na free skinsy (XDDDDD) a teraz wy zafundowaliście komuś skiny za friko, no życie.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Royalso

Ogólnie to XD. Mówicie że zostaliście okradzeni??? Wytłumaczcie mi jakiej sztuczki użył żeby wam zabrać te kredyty, bo chyba nie powiecie nam że wpisaliście !gift Judasz kredyty no bo przecież to byłoby głupie pisać teraz skargę. Zrobiliście to dobrowolnie i umyślnie, więc moim zdaniem powinniście z nim to uzgodnić.

Striker19985

Oj chyba juz tych kredytow nie zobaczycie

Judasz

XDDDD
JA ODDAJE JE BIEDNYM GRACZOM
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości