Masz konto? Rejestracja

xdbx

xdbx

Nick : xdbx
Link do konta Steam : http://steamcommunity.com/id/xdbx10
Parę słów o sobie : To co w przywitaniu, gram dużo w cs go, nie patrzcie na konto bo to jest już 5 moje konto xd.
Dlaczego akurat ja : Jestem doświadczony w prowadzeniu administracji na serwerach, dużo gram, mam dożo wolnego czasu, nie wiem czy dostane się, ale warto jest spróbować. Jestem nowy na forum tak, ale na serwerze już trochę gram.

[mod=theSaint]Statystyki kandydata na serwerze:
[Obrazek: sig.php?player_id=80509&background=random][/mod]

Archgoat

Średnio z tym czasem. Na upartego to 13h można w jeden dzień nabić. Chyba Ciebie widziałem parę razy już ale kompletnie niczym się nie wyróżniałeś. Na razie się wstrzymam.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

xdbx

Nie wiem czy mogę tak powiedzieć, ale chciałbym dostać szanse, taki test na 7dni, poprawię aktywność i zrobię wszystko co w mojej mocy, ponieważ jest mało administracji i dodatkowa pomoc się przyda, wiec proszę o okres próbny na 7dni

TheDamian27

Masz mało godzin spędzonych na serwerze i niewiele więcej na profilu steam. Trochę cię kojarzę ale moim zdaniem jeszcze powinieneś pograć nim dostaniesz admina. Na chwilę obecną się wstrzymuje, pozdrawiam Big Grin

neqq

Ode mnie na ten czas NIE
- 14h to stanowczo za mało
- Daj się lepiej poznać operatorowi

xdbx

To że mam mało godz na steam to nic nie znaczy, ogarniam admina bo miałem swój serwer, godz na serwerze już nadrabiam, więcej rozmów na serwerze prowadzę, daję się poznać dla graczy, myślę że bym się nadał, proszę o okres próbny jeżeli można tak.

ROCxeusPL

Nie pisz ,że poprawiasz tylko popraw ten czas i dopiero pisz.
Po twojej wypowiedzi czuje ,ze to coś w stylu: ,,pierdziele jak dostane admina to się poprawie jak odrzucą to zmienię serwer.
Poza tym takie ciągłe proszenie jedynie irytuje innych.
To jest moja subiektywna opinia i nie gram za często w csa wiec cie niezbyt znam ale mam nadzieje ,że chociaż ci coś uświadomie...

xdbx

Jak widać godz lecą jak złe, znajomość na serwerze się zaczyna, dużo osób już mnie kojarzy. Jeszcze trochę godz :] Big Grin

natalka

i przy okazji rageujesz przez mica tak bardzo, że uszy bolą. Młodsi się od Ciebie języka nie powinni uczyć

xdbx

używam mikrofonu do komunikacji, i czasami przesadziłem jak się wkurzyłem na kogoś kto darł mordę i krzyknąłem, ale także mówi innym żeby kulturalniej odnosili się do graczy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości