Masz konto? Rejestracja

Podanie

Meringer

1 Nick: *Meringer*#eZ
2 Wiek: 21
3 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198129672406
4 Znajomość regulaminu: opiekun serwera simsen
5 Miałeś już admina w csgo: tak
6 Czy posiadasz aktualnie gdzieś admina: tak
7 Dlaczego chciałbym zostać adminem:
Jako że serwer dopiero startuję przyda się jakieś wsparcie. Chciałbym pomóc na starcie w rozwijaniu serwera i pilnować porządku. Na serwerach mg grałem jakieś 2 lata od 2015 roku do 2017, od tamtej pory nie znalazłem sensownego serwera. Wśród moich znajomych wciąż wiele osób z tamtych lat (min. Twórca mapy mg_azure), którym wspomnę o serwerze. Mi osobiście przyda się przerwa od zombie escape. Pozdrawiam

Mariko

Sprawdził się jako admin ZE, da radę i tutaj.
Oczywiście na TAK

Narkol1

polecam go bardzo miły gość szczególnie do mnie na tak Big Grin

LeemonQ210

Funkcja administratora to obowiązek nie przywilej, że robisz sobie "przerwy" kiedy chcesz, bo Ci się dany tryb znudził czy cokolwiek. Do tego regulamin na ten moment jest na tyle prosty, że powinieneś go już znać "4/4" skoro tak chcesz pomagać w rozwijaniu serwera, ale do czasu werdyktu podjętego przez simsena masz czas się z nim zapoznać. Do niczego innego nie mam zastrzeżeń. Powodzenia

shady

mamy lepszych kandydatow na te stanowisko, na nie
[Obrazek: b_560x95.png]

JURNY DZIENCIOL

Nie wchodzę tu zbyt często i nie rokuje na dłuższą metę fajerwerków z tym trybem, aczkolwiek znam Meringera dość długo, przy wspólnej rozgrywce na ZE i mogę śmiało powiedzieć, że jako Admin sprawdza się wyjątkowo dobrze. Skoro już ma doświadczenie z tym trybem, jestem na tak
!autobh

Meringer

Głównym moim zamysłem było wsparcie serwera na samym początku, żeby simsen nie musiał ze wszystkim radzić sobie sam, ale zauważyłem że już jest kilku chętnych na miejsce admina, dlatego mogę odpuścić, skoro będą osoby które doprowadzą serwer do porządku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości