Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
blancik

blancik

Nick : pociągnij mnie Bl?ncik
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198377205893/
Parę słów o sobie : Cześć, mam na imię Szymon. Piszę to podanie ponieważ, gram na serwerach bunnyhopa już około 4 lat.
Dlaczego akurat ja : Ponieważ często jestem na serwerze , a chcę utrzymać tu porządek.
Czy jestem codziennie aktywny: Tak
BunnyHop to Moja pasja: Tak bardzo lubię to robić.
Angażuję się w grę: Tak
Znajomość większości komend:4\10
Postaram się rozwijać serwer BH: Tak
Posiadam TS3: Tak
Lecz jedyne moje minusy są takie, że:
Mam 15 lat
Nie przeszedlem jeszcze mutacji.

Frugo

Jestem jak najbardziej na tak. Mądry i uczciwy gracz który potrafi spełniać wszelkie funkcje w tym opiekowanie się nad serwerem ♥

Darkusss

Jak najbardziej na tak. Bardzo miły i zajebisty gracz, myślę że nadaje się na pilnowanie serwera.

cytrus224

blancik spamem nic nie zyskasz. Czekam nadal na wypowiedź kolejnych graczy, których może znam.

blancik

(2020-03-21, 21:25)cytrus224 napisał(a): blancik spamem nic nie zyskasz. Czekam nadal na wypowiedź kolejnych graczy, których może znam.
mnie mozesz kojarzyc z innej serwerowni na ktorej miales nick Lisek cytrusek Mialem wtedz nick bhopmaster lub bieQ

cytrus224

blancik niestety to nie ja Tongue

Komar

blancik nigdy Cie nie widziałem na serwerze, więc dodałem Cie do znajomych na steamie, aby zobaczyć jak sobie radzisz ze skakaniem. Niestety jeszcze nie raczyłeś mnie zaakceptować, zatem poczekasz sobie jeszcze troszke przed dostaniem admina.

theSaint

Spam, głosy "za" z kont założonych tylko po to aby poprzeć to podanie, w podaniu szczątkowe informacje - jak dla mnie nie wygląda to dojrzale.

Podanie odrzucone
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości