Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
[ REGULAR ADMIN ] JURNY DZIENCIOŁ

JURNY DZIENCIOL

Nick :JURNY DZIENCIOŁ
Link do konta Steam :
https://steamcommunity.com/id/jurnydzieciol/
Parę słów o sobie : Witam mam na imię Dawid, choć wielu mnie nazywa Jurek Smile 29 wiosen za sobą, starość nie radość, no cóż. Od roku jestem sponsorem na tym serwerze i wspomagam jak tylko mogę swoim czasem oraz szeklami środowisko ZE na ggeasy.pl Smile Interesuje się tworzeniem muzyki, sportem, komputerami oraz dziewczynami hmm Smile
Dlaczego Chciałbym zostać Administratorem na tym serwerze? : Myślę, że mam tutaj spory dorobek jeśli chodzi o czas spędzony, dobry kontakt ze społecznością serwera, często bywam na TS. W wyniku małej ilości adminów przy narastającej ilości graczy pomyślałem, że warto spróbować swoich sił Smile
Jestem gotów podjąć ciężar tego stanowiska i proszę was drodzy gracze o wyrażenie swojej opinii na ten temat Smile Jeśli chodzi o leadowanie map, znam większość podstawowych, a inne postaram się ogarnąć na bieżąco Smile Komend się nauczę!  PS. Nie ulegam presji znajomości, co skutkuje tym, że będę starał się podchodzić do kwestii banów, mutów - KONSEKWENTNIE. Dzięki za odbiór i czekam na rozpatrzenia podania Wink
!autobh

Royalso

nie trzeba wyjaśniać na TAK

Meringer

Tak .

K125PL

Na TAK 

shady

tyle na to podanie czekalismy, na tak!
[Obrazek: b_560x95.png]

Surins4

Na KURWA nareszcie normalna osoba na admina TAK !!!!!

kubaxmorda

Oczywiście że TAK

Narkol1

na tak kumpel

Kronoix

Na TAK to była kwestia czasu

Małgo

bez odbioru.
Jakby to powiedzieć, no tak średnio bym powiedział tak średnio, że dopiero tak późno no panie, witamy na pokładzie, czego Pan potrzebuje? 
Przyjęty!
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości