Masz konto? Rejestracja

Skarga na plastyc

leonek285

Siema,
skargę w sumie piszę z powodu niesłusznego bana od fantastycznego admina o nazwie plastyc. Koleś myśli, że jest kimś na serwerze. Ledwo co wbiłem na serwer, a już mnie zaczął prowokować pisząc teksty coś w stylu "Po co tu wbijam na serwer" ~ chyba tak nie wypada pisać do gracza, a szczególnie kiedy jest się adminem. Wracając do tematu :Smile, odpowiedziałem mu, że wbiłem tylko na ten serwer bo jest lj room. Po paru skokach wypisuje mi, żebym skoczył coś  LEGIT, bo według PLASTYCA skakanie na nullach jest not legit, bo jego iq nie jest w stanie pojąć, że jeżeli gra pozwala na granie na aliasach to jest to legalne. Odpisałem mu po chwili, że nie będę się użerał z dzieciakiem i skoczyłem parę ownage po czym dostałem bana na 1 week, ponieważ uraziłem jego ego. Wcześniej była podobna sytuacja tylko kłótnie nawiązał z Trawką byłym znanym kz playerem i się wywyższał kim on to nie jest. Wtedy też się sadziłeś do mnie, a jak się spytałeś po co gram na nullach to Ci powiedziałem, że bije WR to się zamknąłeś. Uważam, że plastyc nie jest odpowiednią osobą na admina, a ban na taki okres czasu jest nie słuszny. 

Ps. Czekam na rozwój sytuacji
Odpowiedz

żółty

Witam szanownego gracza Leonka.

Na wstępie chciałbym przypomnieć iż używanie, -w, bindu (crouch jump bind) czy nulli jest w pełni legalne.

Proszę o wypowiedź admina Plastyca co ma do powiedzenia na swoją obronę jeśli rzeczywiście zaczął prowokować.
Odpowiedz

plastyc

(2020-03-15, 00:57)leonek285 napisał(a): Siema,
skargę w sumie piszę z powodu niesłusznego bana od fantastycznego admina o nazwie plastyc. Koleś myśli, że jest kimś na serwerze. Ledwo co wbiłem na serwer, a już mnie zaczął prowokować pisząc teksty coś w stylu "Po co tu wbijam na serwer" ~ chyba tak nie wypada pisać do gracza, a szczególnie kiedy jest się adminem. Wracając do tematu :Smile, odpowiedziałem mu, że wbiłem tylko na ten serwer bo jest lj room. Po paru skokach wypisuje mi, żebym skoczył coś  LEGIT, bo według PLASTYCA skakanie na nullach jest not legit, bo jego iq nie jest w stanie pojąć, że jeżeli gra pozwala na granie na aliasach to jest to legalne. Odpisałem mu po chwili, że nie będę się użerał z dzieciakiem i skoczyłem parę ownage po czym dostałem bana na 1 week, ponieważ uraziłem jego ego. Wcześniej była podobna sytuacja tylko kłótnie nawiązał z Trawką byłym znanym kz playerem i się wywyższał kim on to nie jest. Wtedy też się sadziłeś do mnie, a jak się spytałeś po co gram na nullach to Ci powiedziałem, że bije WR to się zamknąłeś. Uważam, że plastyc nie jest odpowiednią osobą na admina, a ban na taki okres czasu jest nie słuszny. 

Ps. Czekam na rozwój sytuacji

No to tak zacznijmy od tego "Koleś myśli, że jest kimś na serwerze", no tak jestem adminem i wypełniam swój obowiązek to raz, gram na kreedz 10 lat i nie mówię tutaj o cs go bo wliczam w to również extrem jumps etc.. Nie zacząłem Cie prowokować tylko zapytałem dlaczego wbijasz skoro mówiłeś, że nie wbijesz więcej na serwer bo chujnia tutaj jest. A powiedziałeś, że nie wbijesz jakiś tydzień temu czy dwa wtedy jak z tym całym "znanym kz playerem" Trawką mnie od  kurew wyzywaliście i już wtedy powinniście obaj perma dostać za ten wybryk. A co do Twojego kolegi Trawki przypomnę, że on mi jeszcze groził permem jeśli mu bana dam h3h3. No tak trochę chyba wy macie przerośnięte ego bo myślicie, że jesteście kimś.. Obaj tak znani jesteście, że o żadnym nie słyszałem ale to już mniejsza o to bo chodzi tutaj o tego Twojego bana co wczoraj dostałeś. Dlaczego nie napisałeś, że bana dostałeś za obrazę? A co do tego LEGIT to no tak LJ z jakimkolwiek bindem nie jest legit więc, nie chodziło o to, że jest zabronione tylko po prostu skakanie lj z bindami nie jest legit. To nie była żadna prowokacja więc Smile  Obraziłeś mnie wczoraj i za to poleciałeś chłopie a nie za to, że sobie lj skakałeś na nullu. PS: tak btw. nie przypominam sobie, żebyś skoczył pare razy ownage.  Wink Jestem przekonany, że taki banik da Ci do myślenia i powinieneś się cieszyć, że perma nie masz bo za to rzucanie kurwami tydzień temu to powinniście go obaj wyłapać. Nie będę się z wami użerał bo macie 15 czy 16 lat ile byście tam nie mieli to nie potraficie się zachować normalnie. Ban słuszny i nie zamierzam go zdjąć.
Odpowiedz

leonek285

Po pierwsze nikt Cię nie wyzywał od kurew. Po drugie napisałem, że bana dostałem za to, że napisałem "nie będę się użerał dzieciakiem, którego iq jest mniejsze od 0". Ty jesteś jedynym adminem na tym serwerze, który prowokuje graczy , żeby zaczęli się z Tobą kłócić. Cytuje twoje słowa: "A co do tego LEGIT to no tak LJ z jakimkolwiek bindem nie jest legit więc, nie chodziło o to, że jest zabronione tylko po prostu skakanie lj z bindami nie jest legit." ~ dla twojej wiadomości LJ Z BINDEM I LJ BEZ BINDA to ten sam skok tylko podnosi unity wysokości o 1.1 więc oba skoki są legalne Smile. Na serwerze poskakałem może z 2 min niecałe, a dopiero po 3x ownage dostałem bana ( można zobaczyć to w logach serwera) no chyba, że tak długo zajmuje Ci pisanie bana. Zresztą znowu pokazujesz tutaj swój poziom pisząc "Nie będę się z wami użerał bo macie 15 czy 16 lat ile byście tam nie mieli to nie potraficie się zachować normalnie. ". To Ty właśnie uważasz, że jesteś kimś i próbujesz to udowodnić każdemu, a od kurew to Ty nas wyzywałeś, a nie my Ciebie xD
Odpowiedz

plastyc

""nie będę się użerał dzieciakiem, którego iq jest mniejsze od 0"" Taaa i jeszcze przed tym albo po tym mnie od gówna wyzwałeś czy coś w tym stylu Big Grin Ja was od kurew wyzywałem? Chłopie tydzień temu ze swoim "znanym playerem" zaczęliście mnie prowokować i od kurew wyzywać. A potem wyszedłeś bo mówiłeś, że chujowy serwer i chujem wieje więc nie będziesz więcej wbijał.. W sumie nie wiem po co kłamiesz skoro wszystko jest w logach. No ale cóż xD To tyle ode mnie a co do bana zasłużyłeś sobie na niego wczoraj mnie obrażając więc no przykro mi ale bana nie zdejmę. To tyle z mojej strony. Miłego dnia Smile

Edit: A co do skoków nie mówię, że są nielegalne, Ty rozumiesz pojęcie słowa LEGIT?

Legit - LJ bez bindów
Non Legit - null + bind CJ

Nie wiem jak tego nie zrozumiesz to już prościej się tego nie da wytłumaczyć Wink
Odpowiedz

KUBSON

A propos logów - chętnie byśmy je zobaczyli.
Odpowiedz

leonek285

"Taaa i jeszcze przed tym albo po tym mnie od gówna wyzwałeś czy coś w tym stylu" ~ nie dodawaj sobie xd. I to się zgadza, że wyszedłem i tak powiedziałem, ale to było tydzień temu po kłótni, którą sam zacząłeś pisząc, że bez nulli nie potrafie skakać, a przynajmniej tak to było można wywnioskować z twoich wypowiedzi. Jeszcze raz mi napisz naprawdę czym się różni legit lj od non legit, bo naprawdę nie rozumiem XDDD. Ty chyba nie rozumiesz co do Ciebie pisze. Jestem za tym, żeby sprawdzić logi Big Grin. I nie musisz pisać co post, że bana nie zdejmiesz. Chce się dowiedzieć skąd bierzesz te swoje historie zmyślone., ale faktycznie mogłem dodać, że z gównem się nie będę użerać haha Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości