Masz konto? Rejestracja

Skarga na gracza

Narkol1

Nick osoby składającej skargę w grze:Narkol
Nick oraz STEAM ID (jeśli skarga na gracza z serwera) osoby, na która składamy skargę:Stanisław wokulski  STEAM_1:0:44567162
Data:poniedziałek godzina 21 30 +/- [b]
powód: wyludnianie. Mapa shroom forest 2 graliśmy shroom foresta i przedłużyliśmy pare razy mape ponieważ bardzo dobrze nam szło. po tym jak przedłużyliśmy mape ostatni raz powiedziałem ze możemy nexta spróbować pewną mape ciężką ale ludzie dobrze defowali i postanowiłem spróbować ale niestety w nominacji znajdował się tez crazy kart od pana Stanisława gdy było głosowanie krzyczałem żeby dawali 5 (numer mapy) ale stanislaw krzyczał dawac 4 (crazy cart) niestety ale 4 zazwyczaj wygrywa bo ludzie szybko muszą klikac i 4 jest najbliżej tez żeby dac cokolwiek.I niestety ale wygrał crazy cart po czym z 35 osob zostało 15 nie podoba mi się to ż 
[/b]
[b][b][b]Dowody,ss'y,dema, itp.: nie mam ale mam wielu świadków chociaż wiem ze to za mało[/b][/b][/b]
Odpowiedz

tomek123

(2020-02-10, 23:01)Narkol1 napisał(a): Nick osoby składającej skargę w grze:Narkol
Nick oraz STEAM ID (jeśli skarga na gracza z serwera) osoby, na która składamy skargę:Stanisław wokulski  STEAM_1:0:44567162
Data:poniedziałek godzina 21 30 +/- [b]
powód: wyludnianie. Mapa shroom forest 2 graliśmy shroom foresta i przedłużyliśmy pare razy mape ponieważ bardzo dobrze nam szło. po tym jak przedłużyliśmy mape ostatni raz powiedziałem ze możemy nexta spróbować pewną mape ciężką ale ludzie dobrze defowali i postanowiłem spróbować ale niestety w nominacji znajdował się tez crazy kart od pana Stanisława gdy było głosowanie krzyczałem żeby dawali 5 (numer mapy) ale stanislaw krzyczał dawac 4 (crazy cart) niestety ale 4 zazwyczaj wygrywa bo ludzie szybko muszą klikac i 4 jest najbliżej tez żeby dac cokolwiek.I niestety ale wygrał crazy cart po czym z 35 osob zostało 15 nie podoba mi się to ż 
[/b]
[b][b][b]Dowody,ss'y,dema, itp.: nie mam ale mam wielu świadków chociaż wiem ze to za mało[/b][/b][/b]

sama prawda bylem przy mozecie sprawdzic logi celowo podjudzal ludzi na wybranie samochoduw(spamil '4' i krzyczal crazycarts)+ przyczynil sie do wyludnienia serwera :wrr:  Angry  Exclamation
Odpowiedz

Gerhex

Jak dla mnie to nie jest podstawa do składania skargi i karania graczy (tzn. głosowanie i namawianie do głosowania na mapę).
Odpowiedz

Narkol1

(2020-02-10, 23:19)Gerhex napisał(a): Jak dla mnie to nie jest podstawa do składania skargi i karania graczy (tzn. głosowanie i namawianie do głosowania na mapę).

ja nie mowie dlatego ze glosowal i krzyczał żeby głosowali tylko dlatego ze wyludnił bo siedze na serwerze i jest next mapa i zostało 15 osob a mogliśmy zagrac pewną mape która jest ciężka ale jak mowilem był dobry def i spoko ludzie.
Odpowiedz

Gerhex

(2020-02-10, 23:20)Narkol1 napisał(a):
(2020-02-10, 23:19)Gerhex napisał(a): Jak dla mnie to nie jest podstawa do składania skargi i karania graczy (tzn. głosowanie i namawianie do głosowania na mapę).

ja nie mowie dlatego ze glosowal i krzyczał żeby głosowali tylko dlatego ze wyludnił bo siedze na serwerze i jest next mapa i zostało 15 osob a mogliśmy zagrac pewną mape która jest ciężka ale jak mowilem był dobry def i spoko ludzie.

To dalej nie jest podstawa do składania skargi, ludzie sami głosowali i sami wyszli mają wolną wole.
Możliwe, że ludzie głosowali byle na co albo po prostu te 15 osób które zostało chciało pojeździć samochodzikami Wink
Odpowiedz

Narkol1

(2020-02-10, 23:27)Gerhex napisał(a):
(2020-02-10, 23:20)Narkol1 napisał(a):

To dalej nie jest podstawa do składania skargi, ludzie sami głosowali i sami wyszli mają wolną wole.
Możliwe, że ludzie głosowali byle na co albo po prostu te 15 osób które zostało chciało pojeździć samochodzikami Wink

może i tak ale specjalnie krzyczał jak mowil żeby brali a polowe z tych osob to były ludzie którzy 1 raz zawitali na serwer i nie wiedzieli co wybrać a jednak taki mój glos z jego to trochę tak średnio żeby się posłuchali dzieciaka lat 14 niż stanislawa nwm ile lat ale brzmi na dużo xaxa
Odpowiedz

shady

zombie escape to nie zabawa jusz
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Narkol odstaw już vibovit
!autobh
Odpowiedz

Stanisław Wokulski

Chyba połowa serwera wyśmiała już tą skargę. Chętnie się do niej ustosunkuję.
A więc tak. Przedłużaliśmy shroomforesta do samego końca a przy wyborze nowej mapy chciałeś licciane czy tam jakąś inną. Nic nie poradzę, że reputacja crazykartów spadła przez to, że nie jest tak często grana jak parę miesięcy temu. Ja należę do tej grupy która bawiła się przy nich dobrze mimo oczywistej trudności dla początkujących graczy. Też mam mapy których nie lubię i nikogo skargami nie straszę Wink
Jak wyżej Gerhex stwierdził - wolność słowa, możesz zawsze przyjść później na zmianę mapy.

P.S Robisz się zbyt agresywny Narkol (zwłaszcza jeśli chodzi o mapy i wyzwiska ludzi na serwie)
Odpowiedz

LuZaK

Narkol . Stanisław tylko mówił żeby zagłosować na inną mapę, to nie jest podstawa na napisanie skargi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości