Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Odwołanie od bana

Gerhex

Witam

Proszę o odbanowanie Али-Баба - został zbanowany po części z mojej winy.

Sytuacja była następująca:

Na mapie pirates port royal na 2 poziomie po rozwaleniu armaty - wszyscy skoczyli z wodospadu w dół za wyjątkiem Али-Баба który jeszcze przydefował na górze, po tym jak Али-Баба skoczył w dół zrobiłem to za nim jako zombie który był najbliżej ct-ków, niestety Али-Баба skoczył za blisko i w rezultacie skoczyłem przed niego, postanowiłem go nie zabijać ponieważ wiedziałem, że może mnie zboostować na wodzie dalej jeśli będzie do mnie strzelać, tak też się stało. Poleciałem z dużą prędkością do reszty ct z przodu i ich zabiłem co w rezultacie skończyło się wygraniem zombie, koniec.
Chciałbym podkreślić, że Али-Баба cały czas się bronił w tej wodzie i strzelał nie tylko do mnie.

USTER

No jeśli sytuacja serio tak wyglądała to można znieść tego bana bo po części ja strasznie o niego płakałem, dobra reakcja ze strony administracji też była. Proszę żeby inni gracze tak nie robili benc!

Gerhex

Kilka uwag z mojej strony.

-Nie wiedziałem kto mnie nawet zboostował podobno Али-Баба z którym jedyny kontakt w tamtej chwili był na serwerze (nie mam go w znajomych).

-Proszę nie banować na podstawie glosowania (BAN tak lub nie)... nie wszyscy znali sytuacje nie mówiąc o tym, niektórzy kierowali się tym co mówili inni nie wspominając, że niektórzy mogli wybierać byle co.

-Tak jak shady wspomniał admin nie musi być zawsze na serwerze obecny, jak jest afk to nie jego wina, każdy ma swoje życie.

USTER

Sytuacja była jednoznaczna, typ zboostował zombie i sam o tym wie. Nie wiem po co te uwagi ban był słuszny a admin sam całej sytuacji nie widział a większość graczy która głosowała była w tym momencie na serwerze to posłużył się "głosem ludu"

shady

(17-01-2020, 21:46)USTER napisał(a): Sytuacja była jednoznaczna, typ zboostował zombie i sam o tym wie. Nie wiem po co te uwagi ban był słuszny a admin sam całej sytuacji nie widział a większość graczy która głosowała była w tym momencie na serwerze to posłużył się "głosem ludu"

bys zrobil glosowanie "masz dalna" to i tak wynik bylby na tak, bo wiekszosc klika od razu byle co
poza tym alibaba nie jest typem gracza, ktory psuje rozgrywke. nie zrobil tego specjalnie zeby zepsuc runde : )
[Obrazek: b_560x95.png]

Piter12237

Dostał unbana. Jednak ten ban był na tyle krótki (1h), że same odwołanie jest całkowicie zbędne bo nie dostał go na dzień bądź więcej.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Gerhex

(17-01-2020, 21:52)Piter12237 napisał(a): Dostał unbana. Jednak ten ban był na tyle krótki (1h), że same odwołanie jest całkowicie zbędne bo nie dostał go na dzień bądź więcej.

Było potrzebne ponieważ ten ban był całkowicie pozbawiony sensu, a wyglądało to tak:

zostałem zboostowany przez ct który się po prostu bronił przez co rundę wygrali zombie, po czym 1 gracz (większość wie kto to był) zaczyna mieć zastrzeżenia co do tego, że boost ten był spowodowany specjalnie lub po znajomości... następnie po chwili wchodzi Royalso  i zamiast posłuchać co się stało robi głosowanie odnośnie bana dla Али-Баба. 
glosowanie było 50%/50% i Али-Баба dostaje bana (dla spokoju). 
Przez jedną osobę której się wydawało, że ktoś coś zrobił wbrew regulaminowi ktoś dostał bana po głosowaniu.

Czy tylko mi tutaj ta sytuacja wygląda słabo?

Ja po prostu nie znoszę banów za coś perfidnie niesłusznego.  Big Grin

Koniec końców Али-Баба dostał unbana a Royalso  zrozumiał o co mi chodzi, resztę administracji proszę o nie powtarzanie tego błędu (tzn. lincz na gracza przez innego gracza który nie do końca znał sytuacje a prosił o bana dla winnego i go otrzymał).

Temat do zamknięcia.
dzięki, że przeczytaliście tą wspaniałą dramę.

Pozdrawiam. Wink

USTER

(17-01-2020, 21:50)shady napisał(a):
(17-01-2020, 21:46)USTER napisał(a): Sytuacja była jednoznaczna, typ zboostował zombie i sam o tym wie. Nie wiem po co te uwagi ban był słuszny a admin sam całej sytuacji nie widział a większość graczy która głosowała była w tym momencie na serwerze to posłużył się "głosem ludu"

bys zrobil glosowanie "masz dalna" to i tak wynik bylby na tak, bo wiekszosc klika od razu byle co
poza tym alibaba nie jest typem gracza, ktory psuje rozgrywke. nie zrobil tego specjalnie zeby zepsuc runde : )

Po co ta agresja werbalna w moim kierunku szanowny adminie? Nigdzie nie napisałem że admin źle się zachował, wręcz przeciwnie więc nie ma sensu dalsza dyskusja bo ban był słuszny więc elo benc

Gerhex

USTER

Jak pisałeś pierwszego posta to ja pisałem posta z "kilka uwag" wiec go nie widziałem. Jeśli chodzi o twojego drugiego posta:

Ban nie był słuszny co przedstawiłem w późniejszych postach.

USTER

(17-01-2020, 23:00)Gerhex napisał(a): USTER

Jak pisałeś pierwszego posta to ja pisałem posta z "kilka uwag" wiec go nie widziałem. Jeśli chodzi o twojego drugiego posta:

Ban nie był słuszny co przedstawiłem w późniejszych postach.

Proszę nie wmawiaj mi że chłop nie widział że strzela do zombie w kierunku kolegów z zespołu jak wiedział że jest spóźniony.... To było zwykle boostowanie Cię do przodu nawet jak robił to nieświadomie
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości