Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie GokuHanN

GokuHanN

NICK: GokuHanN
Link do konta steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198281994813/
Parę słów o sobie : Mam na imię Jakub mam 15 lat. Moje zainteresowania to; Gra w piłke, Gra na Pianinie oraz gra na komputerze.
Dlaczego akurat ja : Na serverze gram bardzo często, mam na nim 350h+.  Znam większość map oraz mw. wiem jak je lidować, a komendy znam tak 5/10 oraz ulepszac kochane ggeasy.pl

Stary Xayoo

myśle że idealnie nadajesz się na to miejsce, jestem na tak

Bocian

Gruby dużo je ale ma pozwolenie na budowę jestem na tak

Olfot1

jestem na tak

Fafik214

Smile 

Mogłeś się bardziej przyłożyć do tego podania, ale jako tako jestem na tak  Big Grin

GokuHanN

(2020-01-12, 18:43)USTER napisał(a): Dziwne bo nie słyszałem abyś "lidował" jakąkolwiek mapę no cóż może mało siedzę na serwerze, fakt ogarniasz. Ale funkcja admina wiąże się z czymś więcej niż lidowanie mapy i ogarnianie materii. Jestem na TAK choć mam pewne zastrzeżenia.

może rzeczywiście ostatnim czasem mniej liduje ale to wiąże się z moim internetem i mikrofonem który szybko naprawie

shady

jestem na tak świetny kandydat
[Obrazek: b_560x95.png]

Royalso

może i dużo spędzonych godzin na serwerze no i jest w stanie prowadzić mapy ale to potrafi nawet zwykły gracz. Trochę Cię znam i wiem że jesteś podatny na to co inni powiedzą więc będziesz robił to co ci powiedzą żeby ich nie zdenerwować. Nie wydaje mi się żebyś zmutował, zgagował lub zbanował kogoś tylko i wyłącznie z decyzji podjętej samodzielnie. A no i pewnie będzie leciał niezły abuse (tak przypuszczam).
Na NIE

GokuHanN

(2020-01-12, 19:33)Royalso napisał(a): może i dużo spędzonych godzin na serwerze no i jest w stanie prowadzić mapy ale to potrafi nawet zwykły gracz. Trochę Cię znam i wiem że jesteś podatny na to co inni powiedzą więc będziesz robił to co ci powiedzą żeby ich nie zdenerwować. Nie wydaje mi się żebyś zmutował, zgagował lub zbanował kogoś tylko i wyłącznie z decyzji podjętej samodzielnie. A no i pewnie będzie leciał niezły abuse (tak przypuszczam).
Na NIE

Może i czasami słucham się za bardzo innych ale abuse na pewno nie bede robil jak ktos bedzie przesadzał to wiadomo że poleci jakis mucik lub gag

Meringer

Jestem na nie.
Rzadko lidujesz mapy, nie raz zdarza ci się nie przestrzegać regulaminu oraz tak jak royalso napisał jesteś podatny na opinie innych przez co uważam że często będziesz działał pod impulsem.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości