Masz konto? Rejestracja

Aktualne błędy

simsen

Exclamation 

Bardzo bym prosił o dodawanie tu postów z wszelkimi błędami, niedziałającymi/crashującymi mapami i tego typu reczami, któe aktualnie odkryjecie na serwerze. Proszę o opisanie problemu przykładowo: Komenda !komenda laguje serwer, Mapa ze_nibylandia crashuje itp.
Odpowiedz

Royalso

Moze nie jakis blad ale "latajace zombi" utrudniaja gre, jak ktos strzela w zm a ten zaczyna robic strefy to moze naprawde daleko poleciec
Odpowiedz

Meringer

Co do latania zombie sv_aircelerate należy zmniejszyć no moje oko. Dodatkowe błędy które zauważyłem to nie działające perksy i skillbot. Lagi wydaje mi się że są spowodowane wejściem i wyjściem na serwer losowego gracza, to samo co było na starym bhopie
Odpowiedz

simsen

Royalso latające zombie powinno być ogarnięte, co do skillbota to ma zostać usunięty na zawsze.
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Czyli rang też nie będzie?
!autobh
Odpowiedz

Meringer

- komenda !stopmusic nie ma pamięci i trzeba ją wpisywać co zmiane mapy
- zmiana skina postaci nastpeuje natychmiastowo, a nie tak jak wczesniej przy rozpoczeciu nastepnej rundy, co powoduje laga
- brak komendy active/nolife
- nieaktualne sourcebansy, przypisane sa do starego ip
- brak komendy /afk
Odpowiedz

simsen

- Nad komendą !stopmusic pracujemy, bo niektórym działa, niektórym nie.
- Tego chyba już działa jak powinno
- Została usunięta, ponieważ podobno i tak źle zapisywała czas
- To sprawa dla theSaint
- Od Małgo wiem że jest aktywna od 25 osób

JURNY DZIENCIOL tymczasowo nie będzie
Odpowiedz

theSaint

(2019-08-29, 17:55)Meringer napisał(a): - nieaktualne sourcebansy, przypisane sa do starego ip
W sensie ze strona ggeasy.pl/sourcebans? Jeszcze nie przenieslismy serwera www. Aktualne sourcebansy znajdziesz np. na stronie http://ze.ggeasy.pl/sourcebans/ - jak przeniesiemy caly serwer www to trafia na glowny adres (bez 'ze.').
Odpowiedz

Royalso

- po rozpoczęciu nowej mapy pierwsze kilka rund zaczyna się dla niektórych w ten sposób że respią się w suficie
- po zakończonym głosowaniu i czasie trwania mapy nie zmienia się na tą która została wybrana tylko wyrzuca wszystkich do spekta, restartuje jej czas trwania tak jakby została dopiero wybrana ale zmienia na kolejny poziom (jeżeli mapa takowe posiada)
- pojawianie się czerwonych krzyżyków (prawdopodobnie na mapach z particlami)
- komenda !mapmusic nie działa natychmiast tylko od kolejnej rundy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości